Golf mk3 1,9tdi CLEANED

Golf mk3 1,9tdi CLEANED

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
golf_2_1.3 je napisao(la):
ej drug cini mi se da sam danas za tobom isao u bihacu.....ako jesam onda je golf extraa....i sinoc si bio pred mojim stanom.... kod tehnickog faksa????
moguce je,sto nisi blico??nisi bio siguran dal sam ja,a?pa tu sam stalno u bihacu.a bio sam i kod tehn.faxa,pred onim king burgerom.iduci put sviraj.

sto se tice auta,s vana ostaje ovako,jedino par detalja moram jos urediti ( dugme za otvaranje zadnje haube,retrovizore u crno i vr lip) i kad mi crna hauba dosadi,ofarbacu u bijelu.sad ima dosta posla unutra...
hvala svima;)
 
Član
predobro samo nastavi takooo;););)

pitanje imam..ovo s lajsnama bocnim na vratima njih si samo iscupo i zakito rupe ili??? jer sam vidio ono ekipa to vari pa malo ruzni izgleda al vidim kod tebe je neka udubina i puno je ljepse
 
jest,koliko god bude moguce,jer "nemogu" vratiti lajsne,blatobrane,bad look,zadnji brisac u stock..
uglavnom pred prodaju cu staviti jedne 15-ke ili 16-ke i to je to.zao mi je,pojede se al sta bi
 
Legend
steta.. velika al jbg sta ces.. tako je to

btw : imam ti ja stock opruge i ove amrotizere.. pa ako moze onaj dogovor za gewinde javi se ;);)
 
kao sto je svarceneger reko ill be back,evo i mene vracam se.projekat se nastavlja,izvuko sam se iz krize.trenutno je ponovo na farbanju,popravljam one greske sto ih je "velemajstor tuninga iz Kljuca" napravio:icon_rolleyes:

bice i novih izmjena evo malo slika
mnogo varenja...
VFjGG23B3s0mROkx.v.jpg


a i slajfanja
noIq1UTp1BgeV0nY.v.jpg


kvake ce ovako izgledati,meni je super
WUz0Z8OyHo8oOR0z.v.jpg


kupio sam i boju neki dan
KmaTq_ARjyrmb7ur.v.jpg


to je to zasad, slijedi komora...
 
nekaaa,nekaa..eto mene sutra da vidim doklen su radovi stiglii..
bice tooo mk3 jedan od bolji...samo unutrasnjost i ondaa si glavnii:cool:
sretno drug;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top