golf mk2 prodat

golf mk2 prodat

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
RE: jos jedna vozilica golf mk2 :)

stefan je napisao(la):
hvala, sutra sam mislio zastititi pod ali majstor zauzet tako da cu malo pripremiti celicne za farbanje ;)

odnesi aldinu shpuri felge nek ti napravi... reko je da radi za stoju ;)
 
Legend
RE: jos jedna vozilica golf mk2 :)

pioneer_09 je napisao(la):
stefan je napisao(la):
hvala, sutra sam mislio zastititi pod ali majstor zauzet tako da cu malo pripremiti celicne za farbanje ;)

odnesi aldinu shpuri felge nek ti napravi... reko je da radi za stoju ;)

ma to ja hocu obicne celicne da pripremim i malo prefarbam za zime ;)

M A R E X je napisao(la):
Odlican, jel ovo sad licno tvoje vozilo ili ?

da ;) a i fokus je tu :)
 
Član
RE: jos jedna vozilica golf mk2 :)

Ma ebes fokus vati se ovoga i sredjuj i imam jedan prijedlog ako ste ti i onaj momak sa bijelim golfom zaboravio sam kako se zove toliko dobri i druzite se furajte isti fazon tj.radi te ih da budu sto slicni, meni licno to je extra !!!

Srecno! ;)
 
Legend
RE: jos jedna vozilica golf mk2 :)

M A R E X je napisao(la):
Ma ebes fokus vati se ovoga i sredjuj i imam jedan prijedlog ako ste ti i onaj momak sa bijelim golfom zaboravio sam kako se zove toliko dobri i druzite se furajte isti fazon tj.radi te ih da budu sto slicni, meni licno to je extra !!!

Srecno! ;)

bojan se zove onaj momak sa bijelim gti, a i kontao sam raditi onako nesto kao on ;)
 
Legend
RE: jos jedna vozilica golf mk2 :)

danas bilo dosadno i skinuo foliju sa zadnje sajbe bila je kriticna i stavio novu imao viska taman za jednog stakla :icon_smile: a ove zadnje bocne su lose ali mogu sluziti do proljeca, moram skinuti i ovu BIH naljepnicu, evo par slika gdje je cisto auto ;)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: jos jedna vozilica golf mk2 :) - nove slike

druze golf pravo dobro izgleda i neka je sa srecom :)
 
Legend
RE: jos jedna vozilica golf mk2 :) - nove slike

hvala momci ;) na proljece ce biti vise radova, sad samo hocu da ga spremim za zime, sutra bi trebao zastititi pod i pragove
 
Član
RE: jos jedna vozilica golf mk2 :) - nove slike

Ne samo BiH nalju nego sve te sto imaju zajednosa tom bocnom trakom i okvirima ! ;) ;) ;)
 
Legend
RE: jos jedna vozilica golf mk2 :) - nove slike

danas sam sa drugom, zasticivao pod i pragove i ujedno sredio prednji i zadnji vezni lim koji ce se sutra farbati, sad se dvoumim kako da ofarbam prednji vezni lim crno ili bijelo, bio je crn i meni je nekako dobro izgledao, izgleda nekako ljuto :icon_smile: skidao sam i plasticne rubove sa zadnjih blatobrana i na moju srecu blatobrani su bilu u dobrom stanju :icon_smile: inace ispod plastika bude trulo, evo par slika u toku radova slike su lose, bice sutra bolje da viditi kako je sve to ispalo i kad se sve vrati na svoje mjesto ;)



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
zadnji vezni lim ce sutra biti zavrsen


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top