golf mk2 gti

golf mk2 gti

Martina šta da ti kažem nego kod tebe je sve na mjestu :D
nego samo da napomenem nije ova tema popularna radi tebe nego ljudi vole GOLFA i to je to :D :D :D samo neće da priznaju ;)
 
Hvala vam.. :)

Popularnost teme je najmanje bitna :)

Nesto ga gledam nocas i ipak donosim odluku da ga odvezem na farbanje .. tako da cemo se time pozabavit narednih dana ..

tyKxIYw.jpg


8XNJL4W.jpg


uQLqBgF.jpg
 
Član
Dobra odluka ;) Ipak je bio zreo za farbanja, bice ko bombona kad se ofarba ;) Srecno sa radovima!
 
Član
Super golfic. A i ti lijepo izgledas Martina samo da ti kazem odmah da ti ja ne bih nikad nudio brak. moram malo da kontriram ovima a to je razlog zato da se ne bi svadjali ko ce prvi sjesti u tunirano auto a ko ce biti suvozac :p samo lagano i bice to masina :)
 
Član
Nemam rijeci....inace moje najdraze felge ATS falcare..cak planiram da uskoro nabavim i postavim na svoju Hondu...boga pitaj kako bi to izgledalo ali imam zelju..Golf izgleda extra
 
Član
Na slikama odlično izgleda, samo branik prednji namjesti i bit će sve po ps-u. Svaka čast na trudu i radu i što ideš ovim stilom, obično djevojke idu na neke ukrase pinki vako nako :p. Uglavnom sve pohvale i samo naprijed :D ;)
 
Top