golf mk2 gti

golf mk2 gti

Član
evo nek bude 11ta ponuda za brak hahaha ma Gti je Gti samo sam ja davno rekao " brzina ko zena ubija al je opet volis" samo u ovom slucaju :/ kako to definisati
 
evo nek bude 11ta ponuda za brak hahaha ma Gti je Gti samo sam ja davno rekao " brzina ko zena ubija al je opet volis" samo u ovom slucaju :/ kako to definisati
"žena ubija ali ne k'o brzina, pored toga opet ih voliš" možel' ovako? Ili ćemo ipak "brzina ubija al' ne k'o žena, pored toga opet ih voliš" :D PS nemaš ti šanse, ne dolazi u obzir niko ko ne vozi cvaju :p
 
Član
"žena ubija ali ne k'o brzina, pored toga opet ih voliš" možel' ovako? Ili ćemo ipak "brzina ubija al' ne k'o žena, pored toga opet ih voliš" :D PS nemaš ti šanse, ne dolazi u obzir niko ko ne vozi cvaju :p

necu da ispadne da se hvalim ali mislim da bi bila sprdancija kad bi se provozao u cvajui ( doduse posudim pa dusu minem) a inace legla je zvjerka odavno :D
 
Stvarno me ako nista drugo uvijek nasmijete s vasim komentarima :)

Skinute plastike da se srede..

OtQRwEA.jpg


dcU3uJp.jpg


qVBjfgA.jpg


sXHY7YU.jpg
 
nije ga valjda ovo uhvatila korozija ispod zadnje karambolke? uglavnom nastavi samo , siguran sam da će ovo biti dobra cvaja kada je završiš :D
 
Nije korozija nego je kitovano bilo pa se to povlacilo..
Uglavnom napravice se to kad je vec skinut branik :)

Sinoc stavljene trakice

cTbvqVO.jpg


K15mry1.jpg


Jutros oprani sicevi, tapaciri, tepih...

aCfcJzJ.jpg


sGToyHx.jpg


5tCANqU.jpg


Spreman za poliranje prije vracanja plastika ..

P.S - Nema potrebe da mi govorite kako mi je odvratan volan..znam :p :D
Drugi je vec tu ali cekam adapter za njega da mi stigne..
 
Top