golf mk2 gti

golf mk2 gti

Član
Jel ovo imaju neka okupljanja kod zeljeznicke u PG? Prije dva-tri dana sam bio u PG, do kasno u noc se cuju potezanja, pa zato pitam :D
Inace, super golfic, samo nastavi sa sredjivanjem ;)
 
Administrator
svaka cast golfic je jako fin pogotovo kada ga vozi i odzava zenskosto se ne desava jako cesto...
 
CZICPoK.jpg


eKa8CGl.jpg


nGAwYqM.jpg


p2x1OYy.jpg


AaltCzC.jpg


s9DXQC8.jpg
 
Član
Uuuu dobar nema sta.
samo ima jedna zamjerka,mada nije strasna kupis prajmer za plastiku zatim 2-3 lista vodobrusnog 1000 i dva spreja crna mat.
i te sve plastike predjes prvo vodobrusnim pa onda pospricas sa prajmerom i kad se osusi predjes sa mat sprejom.

Ja sam tako sebi radio i ispalo je kao novo kome sam god pokazao plastike svi kaze jesu NOVE hehehehe;)
 
Član
Auto je fino,nije lose,mada ima uvijek nesto raditi,ovo govorim za svako ;)

Samo nije mi jasno kakva je prica u cure koja voli GTI i to,kako razmislja i ostalo,mogu misliti :D,iazdje se na kafu i prica se o felgama,gewindama i slicno ;)
 
Član
ccc sram vas bilo jel vi ovde pratite djevojku il projekat gII vise komentara ima kako nju hvalite i kako bi bilo imati nju kao djevojku nego o njenom golfu :p

Sa srecom u projektu i lagano...

Pa haj ti zamisli malo to :D , ja kazem da je dobro auto,ima uvijek raditi malo na njemu ali laganice samo ;)
 
Vec je sve za plastike kupljeno, ali ne planiram jos to..iskrsle su mi neke sitnice pod haubom..semering moram da mijenjam opet..vuce mi struju pa to mora da se napravi isto.. i jos nekih sitnica, pa tek onda spoljasni izgled..to je najlakse i to se sa zadovoljstvom radi.. :)
Hahah, pa uglavnom se i prica o tome kad se podje na kafu sa mnom..zato zensko drustvo ludi od mene, a musko me obozava :happy:
 
Član
ima posla ovde dosta utegnut ga do max plastike boja felge malo odradit ako ih neces mjenjat i to :)
 
Top