Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

ide na bolje , nadam se da ce i ostale komentare poslusati , auto vec dolazi sebi , znaci svak ima svoj ukus al ev nemam PS pa sam u Paintu nesto pokusao , ako neko ima volje i zivaca nek ovo realizuje u PS-u kako treba , mala prepravka al meni je dosta ljepse , opet kazem ovo je samo moj prijedlog necu da se mjesam u ukus ..
 

Prilozi

  • 333h5k4a.jpg
    333h5k4a.jpg
    105,6 KB · Pregleda: 141
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Hehehhe ima on i masku sa samo 2 fara ali po njemu a i ja tako msl.da je previse isfurano jer svaki treci golf mk2 danas ima masku bez znaka, skoro pa bukvalno... ;)
 
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Odlican je ovo golf, po prvi put ostavljam komentar, nekako su svi poceli da omalozavaju, pa mi se nije komentarisalo i diskutovalo.;)

Jedinstven i to je bitno sto svi moraju imat golfa na isti fazon :cool:

Felge su mrak :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Unutrašnjost je dobra, s vana isto ima dobrih trenutaka i ide na bolje, e sad samo da vlasnik nadođe na to da stavi fabričke duboke branike, skine ovaj bad look i usisnik sa haube i biće ko sisa :D
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

golf je sad po meni sasvim ok,nije antituning,jedino mi se ne svidja ovaj usis na haubi,nisam nikad gotivio te usise na haubi i krovu,osim ako nemaju svrhu
sretno u nastavku,enterijer je extra
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Idemo dalje, danas montirani distanceri pozadi po 10mm (bili 5mm) i stavljana obicna maska bez znakaza sve GS brijace...hehehehe xD xD

Slike:

8wjm1u.jpg


34ewyuh.jpg


286vc09.jpg
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

ovo je vec bolje..jos samo skinuti ovaj usis sa haube i staviti duboki branik i bio extra..sad vec lici na nesto..
 
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

extra svidja mi se kako je kolega rekao jos skinuti usis i duboki branik ili mozda i taj prepraviti da bude malo blazi da nije tolko napadan i sve za 10
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Prednji kraj mnoooogo bolji, nije vise nakarada, ovaj usis sa haube neka skine i extra !
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

neznam ali mu fale crome m3 retrovizori sa migavcem i plave diode na brizgaljkama! Ili jednostavnije da skine branik i usis i onaj difuzor na zadnjem braniku i da ima premocnog golfa! Pozz
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

ja ga dirao ne bi. jebes clean look, sve copy paste a golfova bog dao ima 3000 napucanih u bosni samo i svi bi sad trebali na isti fazon da budu....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top