Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

iskreno GOLF NIJE ZA OVOGA, nema cuninga dodataka na haubi na sofersajbi, neonki duplih farova golf ako zeli da iole kulturno izgleda treba samo GERMAN jer mu jedino to i stoji izvini drug trebao si ostaviti duboke lagano spustiti malo clean i bio bi ko bombona ovako nije bombona al eto moje misljenje... tvoje auto tvoj still al....
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Sta ovo uradi od golf-a :icon_cry:. Ali njegov zivot njegova stvar...
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Daj te ljudi i vi i vas german style, tacno mi se smucilo vise.:icon_mad: Kod nas je german style kad mi neko dodje na obicnog golfa nabaci fele, spusti, malo potamni stopke i ostalo i on je napucan, germa style nema sta, jbg tako najjeftinije... :lol::lol::lol: Za takve ja kazem fin golf, sve fabricko, ali od tuninga nema tu ni sekunde. Prvo za neki tkzv. street style i ostalo, treba imati ukusa, para, zivaca i svega, najlakse je uzeti pokupovati sve org. namontirati i nikakva mudrolija sve 5... Pravi german style kojeg ja veoma postujem(iskreno ne pratim nesto puno scenu VW) je Daliborov, koji je urdjen sa stilom i ono postujem, a na ove ostale glupsti sto sam vec nabrojao samo se dobro :lol: ....
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Fiste...za neke stvari si u pravu,a za neke nisi....ne stoji svakom autu ovakav stil...ovde i ne deluje lose,ali opet nije to za auto star 20 god....da su neki japanci onda ok,jel oni samim izgledom i onako niski deluju zaj*ano i onda kad se nabace takvi spojleri to njima lezi....a za german style nikako nisi u pravu,raspitaj se malo koliko se krecu bbs rs ili rm felne ali extra sredjene da imaju sire obruce pa ces shvatiti da uopste nije jeftin taj stil(inace ta felna je nekako ikona tog stila),a i jos previse detalja i stinica koje cini taj stil,pravi poznavaoci auta nece reci solidno sredjen auto nego extra sredjen jel ce videti i znati koje su sitnice u pitanju ;)
 
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Meni da je on drug ja bi se prestao druziti s njim :lol: dokle vise da gledamo ovakva auta , svatam da svako radi koliko moze ali stvarno vas vecina baca pare na gluposti , ovi uvrnuti pragovi su isfurali dok sam ja jos bio mali , golf je hajmo reci kockasto auto ne mozes nikako dobiti extreme look na njemu a da to ne izgleda ruzno , kao sto su neki rekli to je auto staro 20 godina , bolje radite na njemu da ga usavrsite , malo poraditi na motoru , ovjesu , staviti neke bjesne felgice , a ne stavljati neke usise na haubu kao da ima 400ks a ne 75ks , ako stavis vec neki dio stavi ga da ima neku svrhu a ne samo da bude tu kao detalj, ne pratim bas puno VW auta al na nasim protorima mi je Noketov golf najbolji bas je u onom svom nekom njemackom svijetu gdje treba da ostane a ne neke tokyo drift spojlere da izbodes oko komsiji dok se isparkiravas :lol:
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Fiste je napisao(la):
Daj te ljudi i vi i vas german style, tacno mi se smucilo vise.:icon_mad: Kod nas je german style kad mi neko dodje na obicnog golfa nabaci fele, spusti, malo potamni stopke i ostalo i on je napucan, germa style nema sta, jbg tako najjeftinije... :lol::lol::lol: Za takve ja kazem fin golf, sve fabricko, ali od tuninga nema tu ni sekunde. Prvo za neki tkzv. street style i ostalo, treba imati ukusa, para, zivaca i svega, najlakse je uzeti pokupovati sve org. namontirati i nikakva mudrolija sve 5... Pravi german style kojeg ja veoma postujem(iskreno ne pratim nesto puno scenu VW) je Daliborov, koji je urdjen sa stilom i ono postujem, a na ove ostale glupsti sto sam vec nabrojao samo se dobro :lol: ....

kakve bola aute jede golf sa 75 ks daj ne budali..
a to sta kazes da je german najjeftiniji? pa daj si kupi felge koje idu na german look, originalne njemacke dijelove kazes da je najjednostavnije kupiti? pa daj si ih kupi pa vidi kako peku po djepu ( ne govorim na talijanske smece replike koje vise sa auta )
pa onda o odrzavanju sto je smisao svakog germana da se auto blista i felge bljeste da boli glava a ne ovih pola nasih ukljucujuci i moje dje od prasine nemos viditi koje je auto :)
pa onda upicanjen motorni prostor koji treba izgledati ko da je sad iz fabrike dosao , interijer da je svaki sav u mikron i da nema nikakvih vin đu dodataka
e to je bit german stylinga a ove plastik fantastik sa ''poljesterom'' kojeg bacva kosta ko dvajs ćevapa i idemo praviti ''špojlere'' naravno oble za kockasto auto i naturit šesnes kilometara sto vise nlo bljestecih neonki pa to je onda dakle extrem tuning za 100eura

36096_1141161344456_1690138708_267733_841704_n.jpg

evo ovo je primjer ''jeftinog'' kako ti kazes german look :)
 
Legend
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

ima dosta stvari za skinuti, veoma lose izgleda u onoj fazi dok je imao izduv na sredini i one plastike silne, ali vidim da je poceo skidati tako da mozda bude nesto od golfa;)
 
Administrator
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Boze pomozi samo da ga gdje na putu ne sretnem :icon_eek:
 
Legend
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

svi imamo razlicite ukuse , kome se svidja , neka fura kako hoce ;)
 

LSD

Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

bitno je da je sve radjeno kvalitetno a o ukusima se da raspravljati...cijenim trud:cool:
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Aj i ja kojuda slozim...
Prvo mogu otvoreno da kazem da ovaj golf mene uzima kad oces naravno grad,krivine,kratke ravnice...otvorene mu kazem cao ! :D

Izgled kao izgled nije los,nije dobar al da je gadan nije sigurno! Alo jel vi vidite sta smo citali i citamo u raznim magazinima, juce uze MAXI tuning i pogleda onog golfa iz ZG narandzastog,citam teks i ocu da propadnem u zemlju aaaaa...(ko ima taj broj neka obnovi gradivo)

Ovaj projekat jos nije gotov,ide se ka nekom primjerenijem style-u ali ne german stylu !
Sledece bitno je sto bi se trebao farbati i ici novi motor unutra i to ne bilo kakav ali otom potom...

A sad malo uopsteno o nama germanicima ili vama svejedno je i ja to volim i furam ali ljudi sta vam je alo sta smo se umislisli kao mismo na nivou,mi furamo german style,mi smo oldshool !!!
Do prije 5 god. svakom je biosan da ima m3 look pragove i retrovizore,sjetite se malo vi germanci a medju vama i ja kad sam kao prvu stvar na golfa stavio m3 look retrovizore i msl. da sam uhvatio boga za muda da izvinete...:icon_mad:
A koji bi fazon bioda je sve jedan golf german stle,hahahaahhaha pa ko je bio u Karlovcu na vv showu mogao je vidjeti 30 potpuno identicnih trojki,ono je izgledalo beezzzze ali je sve jedna "ajzrao" odradjena !!!:cool:

Neka,neka ja volimkad ima svega,volim kad vidim nekog passata sa branicima d ozemlje i spojlerom na krovu jer znam da je razlicit od mog i da je volim jedno a on drugo, manje volimda vidim nekog passata german stle je r znam da je automacki bolji do mog xD !!!

Svi smo razliciti,svi imaju druge poglede na svijet i zato nesmjemo i nemozemo da pljujemo po drugima,jer taj drugice na nekomdrugom mjestu da pljuje po nama,ovo je sramota kakvise komentari pisu po forumima i sto je najgore kad kompletna administracija i forum napadnu na nekgoa ko ima cunirano auto...

"Ja predstavim auto i neki brijac meni napise "idi bre pokri se dekom i spavaj,nemojda se brukas" alo to je moralna javna uvreda...da je to na mom forumu ladnom bi popusio waring ako ne i kraci ban...pa ko si ti ako furas german style BOG ? jesi sutra malo isto sto i svi mi !!! :icon_biggrin:

Zato samo opustenzija i kulerica,ko sta voli nek izvoli,nemu na volji !!! :cool::cool::cool:

(sve se odnosi na sve,govorim u ime svih nas i sebe ubrajam u germance :icon_smile:, nebi volioda se neko ovom prilikopm nadje uvrjedjen,ali i ako se neko uvrjedi msl. da ce znati da sam upola u pravu)
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

sve postove procitao i pregledao sve..iskreno meni se ovo ne svida..ima previse viska bezveze dijelova..al svak ima svoj ukus..
 
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

ma nije vise to toliko german japan , neko je vise u tome da kockastom autu neki uvrnuti dio ne daje nikakav smisao jednostavno ne ide a pored toga jos je i njemac naravno al bitnija je stvar da nije skladno nikako , ako hoces da se razlikujes od drugih uradi nesto bolesno npr. ugradi 7" ekran u karambolku da ti prikazuje tablicu to je bolest to je tuning & styling a ne da stavis neki usis na haubu koji nema ni svoju funkciju
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

nemoj se ti MREX ljutiti isto je momak dosao sa focusom ERVIX, pa je malo "zastranio sa koje kakvim spojlerima" I SVI SU GRAKNULI BEZE TI JE NEMOJ TO, pa nas je covjek poslusao ako nista uvazio misljenje i sad u osjeku metar pehara svaka mu cast govorim ti ovo samo iz razloga da mi svi govore da sam krava pa ja bi zamukao MUUUUUUUU taman naopako... neke stavri ne idu na auto i vecina auta ima odredjene smijernice u kojem ga mozes tunirat sve ostalo je bacanje para I U OVOME POSTOJE NEKA PRAVILA
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

:123:*******samo naprijed sa radovima samo pragove druge uradi a ostalo ide nekako.........
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top