Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Posto me prijatelj jos davno zamolio da predstavim njegovog golfa bas na ovaj forum,jer on nikako nema vremena a ni zivaca pa sam eto odlucio da vam pokazemo sta je on to radio na svom autu...
S
Pa krenim redom,prve slike nekoliko dana nakon preuzimanja:

16lea7a.jpg


14mguhe.jpg



66hvut.jpg


Zatim vec pocinju ozbiljni radovi,felge bbs 15",stopke,darovi i jos pokoja sitnica...

k1z1cp.jpg


1zd51zc.jpg


Na red dolaze duboki branici...

212yhj7.jpg


2qn8dok.jpg



2js5jl.jpg


2a812wx.jpg


Nakon toga pocinje igranje sa poliesterom,napravljena je maska bad look,pragovi,zadnja navlaka za branik,izvuceni auspusi dupli na sredini...itd.

U toku radova:

2h3bqc0.jpg


250836g.jpg


2e30rup.jpg


pabd4.jpg



34odbtz.jpg


Sve sklopljeno i pofarbano kao i nove feluge "jelenov rog" 15" :

15xwdqd.jpg


fnsfmx.jpg


1smucx.jpg


2qki848.jpg


2zrnvxz.jpg


Zatim napravljen i novi prednji branik:

dg5g6e.jpg



syb9k7.jpg


23w7fyr.jpg


vy1dna.jpg


Sredjen motorni prostor:

2mmy33a.jpg


Zatim neke slike od zime na celicni felugama i vrlo vrlo nizak:

muxsoo.jpg


2djdkl4.jpg



30wqjv7.jpg


fon6uh.jpg


2vsnolf.jpg


Zatim pozadi promjenjena navlaka ubacene neove rore,slozena muzika,RS ricaro sicevi,i malo enterijera:

fempth.jpg


[
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Jel' to "onaj" što je bio u "onom" tuningu nekad?:D

Izgleda da se opametio. Još par nepotrebnih gluposti da skine i dobar Golfać.;)
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

cjenim trud , ima finih detalja ;)
ipak meni je za antituniga
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

ima tu jos stvari da se odmakne od seljo tuninga ali ako ce nastaviti kao sto je poceo sa uklanjanjem tih pragova onda nek ide dalje i ne prestaje dok ne dobije izged kako golfocija i treba izgledati :)
 
Administrator
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

vidi se da se radilo nesto na autu... po meni ovdje ima dosta viska dijelova... jasno je da nije fazon da svi idu na german style i da ne voli svako german style, ali brate mili zna se koje je auto za extrem stylinga i kao sto svi znamo da dvojka to nije... bez uvrede... to je samo moje misljenje a misljenja i ukusi su razliciti:icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

a nema sta kakvog ga je kupio svaka cast dobar je sad...
jel komplet auto farbano ?
a nista mu ne fali, samo ima viska stvari koje je lako skinuti....
svidja mi se ovaj prednji branik:cool:
al ako je dizelas nista ovo dobro isto ne racunam :)
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Stopke, prednji i zadnji branik i ovo cudo na haubi ostalo je vise manje ok da se rijesi tih par suvisnih detalja bio bi perfekcija ;)
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Taman sam pomislio antitjuning na prvim slikama, ali na ovim poslednjim je puno bolje, ali slazem se da ima puno viska delova...U svakom slucaju puno novca, vremena i dobre volje je ulozeno, respect;)
 
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

sad puno ljepse izgleda:cool:, mada ima detalja
koje bi ja drugacije uradio, i ne svidjaju mi se dupli farovi
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Momak je zaista veliki trud ulozio u ovo auto...sto se tice neke buducnosti od german style nema nista ali od nekog primjerenijeg extrima vjerovatno...
Treba jos sitnica da se odradi i utegne...pa mozda nekad i na style takmicenje da izadje :icon_smile:

Sto se tice motora trenutno je 1.6 benzin sa nekih cca 75ks...
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

meni se objektivno auto svidja...i nemam nista protiv vozio bi ga samo bi skinuo neke sitnice...
svakako cijenim trud, a sad da kazem da bi ja isto uradio i nebi bas ali to je opet subjektivno vidjenje ...opet kazem objektivno lijep golf samo nek nastavi vidi se da je pravi autofan;)
kako je poceo 'sarati' ispocetka trenutno je sasvim ok
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Meni je golf skroz ok, jer je radjeno sve detaljno, od exstrijera, enterijera, motora... Imam ja neih slika skorasnjih, pa cu staviti, jos samo mogu reci da ovaj golf 1.6 sa fabrickih 73KS ladno uzima masine jace i od 100KS. Evo MAREX prvi nek` kaze da mu ne moze nista, jer ga ovaj golf u stvari pojede... :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top