Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Golf mk2 By Saleee - NEW <3 G60 TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

eto sad vise nemaju za sta srat,nema usisnika,valjda ce svima biti srce na mjestu,dosta je bilo sa kritikama. Drago mi je sto je napravljeno auto,steta bi bilo da je zavrsio negdje na otpadu;)
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

e ovo vec lici necemu..meni je sad bez onih plastika lijepsi milon puta..jos kad se vrate one felge bit ce stvarno extra
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

"sreća pa ga udari" :D
sad je dobio pravu liniju GOLF-a!
Sretno!
 
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Cini se da ipak ovo auto pocinje liciti na golfa...pohvale za preomjenu stylinga
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Max. a na gewindama ima josa navoja :D

2cyo56h.jpg


4hvyic.jpg


vrwrbt.jpg
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

uvijek mi se svidjao,znao sam da ce na kraju da bude pravi auto,samo naprijed:cool::cool::cool:
 
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

al ste ga zakucali za pod , malo je reci.
svidja mi se sa novom maskom i bez
usisnika na haubi:cool:
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

Žao mi je što si ga slupao, nije to mala stvar ali mi je baš drago sto si ga tako brzo popravio:cool:
Što se tiče stajlinga moje skromno mišljenje je da stariji modeli automobila nisu baš za neke spojlere, plastike,..., dovoljnu je da im uradiš limariju, motor i enterijer do perfekcije i udahneš život još bar 10 godina a sve ostalo minimal. Pravi primer za to ti je član Potaman (old school). Opet kažem to je moje skromno mišljenje, ti budi svoj i sve najbolje u daljem radu.
Veliki pozdraVW;)
 
Član
RE: Golf mk2 PunisheR (od prijatelja)

auuu..kako je krenuo..kontao sam na kraju reci da je bilo bolje da nis niste ni dirali:/
al uz pomoc ekipe dodje cvaja sebi:)
trud je fakat ulozen i o tome dalje ne treba razglabati...postujem!!
ja osobno bi zado jos par promjena (al nije ni vrijeme ni mjesto;)...al ipak cu rec jednu malu: ovo ''panišer'' me max bode u oci...(takvi natpisi mi ubiju automobil u ocima za jedno 50%)..u svakom slucaju ok cvaja..:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top