Golf mk2 by Fuji - Komentari projekta

Golf mk2 by Fuji - Komentari projekta

Član
RE: Golf mk2 by Fuji

pukim48 je napisao(la):
obavezno roll bar-ove da stavis i koske...da te ne sanjam;)
veruj mi da sam razmisljao o tome s'obzirom da sad ide nenormalno moracu...a nekvari mi se unutrasnjost..:icon_cry::icon_cry:
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

ovo meni ne kvari nista :icon_smile:

61.jpg
 
RE: Golf mk2 by Fuji

Ne vidim smisao rollcage-a u vozile te namjene.. Jako je tesko voziti se takvim autom svaki dan pa svako malo stavljati i skidati kacigu s glave..A ljeti je tek posebno veslje..Ako ces se voziti u autu koje ima rollcage bez kacige, sam sebe osudujes na ubistvo..Stavi nazad i naprijed (gornji i ako moze neki donji) strutbrace i miran si..

Inace odlican auto, zaista rijedak primjerak bez kica i gluposti..Pisi i dalje..
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

roki_actros je napisao(la):
Ne vidim smisao rollcage-a u vozile te namjene.. Jako je tesko voziti se takvim autom svaki dan pa svako malo stavljati i skidati kacigu s glave..A ljeti je tek posebno veslje..Ako ces se voziti u autu koje ima rollcage bez kacige, sam sebe osudujes na ubistvo..Stavi nazad i naprijed (gornji i ako moze neki donji) strutbrace i miran si..

Inace odlican auto, zaista rijedak primjerak bez kica i gluposti..Pisi i dalje..

za to si u pravu onda to visenije auto za civilnu upoterbu...ali cisto radi svoje sigurnosti mada to je samo predlog :icon_smile: a a strutbar ce doci obavezno napred i nazad..:lol::123:
 
RE: Golf mk2 by Fuji

A rollcage jeste dio sigurnosne opreme, ali tek onda kada imas ostalu sigurnosnu opremu na sebi..Kaciga, eventualno hans, H pojas itd...Ne daj Boze prevrtanja i pucanja neke od prijekih sipki na rollcage-u, pa kad te iste (obicno) puknu po glavi (ako je bez kacige, nemas vise glave :D )..A tek ne daj Boze da pukne pojas pa da udaris glavom u cijev rollcage-a, gotovo je..Jeste dobra stvar, ali ... Sta god da ucinis, auto ti je dobar..Bitno da nije trul' i drzat ce on :D
 
Početnik
RE: Golf mk2 by Fuji

roki_actros je napisao(la):
A rollcage jeste dio sigurnosne opreme, ali tek onda kada imas ostalu sigurnosnu opremu na sebi..Kaciga, eventualno hans, H pojas itd...Ne daj Boze prevrtanja i pucanja neke od prijekih sipki na rollcage-u, pa kad te iste (obicno) puknu po glavi (ako je bez kacige, nemas vise glave :D )..A tek ne daj Boze da pukne pojas pa da udaris glavom u cijev rollcage-a, gotovo je..Jeste dobra stvar, ali ... Sta god da ucinis, auto ti je dobar..Bitno da nije trul' i drzat ce on :D

da bas sto roki kaze,nastimaj mu dobar ovjes da sve to moze pratiti i dobre kocnice,i rollcage ti nije prijeko potreban,osim ako neplaniras u racing vode krenuti ;)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

roki_actros je napisao(la):
A rollcage jeste dio sigurnosne opreme, ali tek onda kada imas ostalu sigurnosnu opremu na sebi..Kaciga, eventualno hans, H pojas itd...Ne daj Boze prevrtanja i pucanja neke od prijekih sipki na rollcage-u, pa kad te iste (obicno) puknu po glavi (ako je bez kacige, nemas vise glave :D )..A tek ne daj Boze da pukne pojas pa da udaris glavom u cijev rollcage-a, gotovo je..Jeste dobra stvar, ali ... Sta god da ucinis, auto ti je dobar..Bitno da nije trul' i drzat ce on :D
roki objasnio si ...;);)


Lija
ma kakvi racing za to mora drugi auto ovo je vise kao rolam german style...:icon_smile:
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

slazem se sa kolegam..rol cage bez kacige...ubistvo:icon_twisted:
ali zato strutovi i jos poneka ojacanja...ce da koristi;)
 
Top