Golf mk2 by Fuji - Komentari projekta

Golf mk2 by Fuji - Komentari projekta

Član
RE: Golf mk2 by Fuji

Skidam kapu, svaka čast. Još ako se ručica mjenjača uklopi, PERVERZIJA. Oduvijek mi se sviđao ovaj fazon sa ručicama, samo ne znam kako će to da izgleda u VW G2.
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

drug svaka cast na ovome, jedan od boljih golfova na forumu definitivno i u svakom slucaju sretno
 
RE: Golf mk2 by Fuji

Prekrasan auto...pogotovo motor...ovo mi je najveca zelja imat u golfu...ako ikada bude srece u zivotu zovem te za savjet:icon_smile: Samo naprijed svaka ti cast;)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

perverzija zesca, eto
sta drugo reci

jel vi imate toliko slobodnog vremena pa radite sve ovo, ili vam je sve usput
svejedno bilo kako bilo ja vam skidam kapu
koliko bi ja volio da imam ovakav jedan projekat sa svojim caletom i burazom
bas ti zavidim, vjeruj mi
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

Nisam baš neki ljubitelj golfa kao auta :) al mi je tvoj taman mjera, sviđa mi se svaka čast ;), čisto i ukusno
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

OggyBoy je napisao(la):
Skidam kapu, svaka čast. Još ako se ručica mjenjača uklopi, PERVERZIJA. Oduvijek mi se sviđao ovaj fazon sa ručicama, samo ne znam kako će to da izgleda u VW G2.
pa ja se nadzam da ce lepo leci mada ima prepravke ali videcu...:icon_question:


dzinn16v je napisao(la):
Prekrasan auto...pogotovo motor...ovo mi je najveca zelja imat u golfu...ako ikada bude srece u zivotu zovem te za savjet:icon_smile: Samo naprijed svaka ti cast;)
naravno zato smo tu..;);)

ArminM je napisao(la):
jel vi imate toliko slobodnog vremena pa radite sve ovo, ili vam je sve usput
svejedno bilo kako bilo ja vam skidam kapu
koliko bi ja volio da imam ovakav jedan projekat sa svojim caletom i burazom
bas ti zavidim, vjeruj mi
pa nije bas da imamo vremena jer imam radionicu radim drugima ovo mi je usput...:lol::lol:
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

ako je ovo usput sta bi onda bilo da se bas bas posvetite golfu,uhhhh:cool::cool::cool:
samo naprijed
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

ako je ovo usput sta bi onda bilo da se bas bas posvetite golfu,uhhhh:cool::cool::cool:
samo naprijed

:lol::lol:
pa posle ovog vrv ce biti sincro pa cu njemu da se posvetim vise hehe:123:
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:perverzno dobar golf :icon_cry::icon_cry::icon_cry: place mi se kada vidim nesto ovako dobro !!!
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

Kuja je testirala novi menjac, samo da znate :lol::lol:
A nije vam javio :p Eett kaki' je co'ek bo ma :lol::lol::lol: :123:
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

BoroLO je napisao(la):
Kuja je testirala novi menjac, samo da znate :lol::lol:
A nije vam javio :p Eett kaki' je co'ek bo ma :lol::lol::lol: :123:

hahhaa sve ti znas,...:p:p:p
pa bilo je previse kasno a morao sam da jurim neke sise tako da nisam pisao...:lol::lol::lol:
inace auto sada ide newerovatno mada kad isljucim esp cesto se zapitam u kojoj sam brzini jer skoro svakom proklizava..:lol::lol::lol:
 
Top