Golf mk2 by Fuji - Komentari projekta

Golf mk2 by Fuji - Komentari projekta

Početnik
RE: Golf mk2 by Fuji

jbt koja perverzija od auta,,,,daj slika sto vise mozes pa ako tzreba nek blokira forum,samo pisi i daj slike
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

Znas kako ide ? :) da zaplaces od muke... :)


p.s. Evo ja obecavam jos slika ovi dana, detaljni :) samo da ugrabimo vremena da ga skljocamo :)
 
Legend
RE: Golf mk2 by Fuji

oo prelijep golf,svaka cast za motor i opcenito sve radove,predpostavljam da ces kupovati sire rubove na felge....mislim da samo to fali da tek sve dodje do izrazaja
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

Kao sto rece BoroLO bice slika ovih dana ...a sto se tice idenja ima jos malo dorade oko kvacila ali resice se i to...;)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

enesss je napisao(la):
oo prelijep golf,svaka cast za motor i opcenito sve radove,predpostavljam da ces kupovati sire rubove na felge....mislim da samo to fali da tek sve dodje do izrazaja

u planu su siri rubovi kad dozvole finansije posto su tek zavrseni radovi oko motora...:icon_smile::icon_smile:
 
Početnik
RE: Golf mk2 by Fuji

Hehe ovo cekam da vidim gde si pre ;)


Extra ti je golf :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

Au perverzije :icon_eek: Ne kontam ESP si prebacio iz pasata u dvicu??? Kako je to izvodivo??? Ovo kako izgleda samo školjka od dvice ostaje a na opremi će da pozavide i neka nova auta...Stvarno svaka čast ;)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

Evo ja cu da potvrdim da Abs i Esp rade posao bez greske :)
A i klimatronik sljaka do yaya :cool:
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

darko13 je napisao(la):
Au perverzije :icon_eek: Ne kontam ESP si prebacio iz pasata u dvicu??? Kako je to izvodivo??? Ovo kako izgleda samo školjka od dvice ostaje a na opremi će da pozavide i neka nova auta...Stvarno svaka čast ;)

pa da esp je od pasata ....znaci abs sa esp-om ugradjen senzor poprecnog i bocnog ubrzanja,senzor volana,CAN itd...inace radi perfektno kao na pasatu....:lol::123:
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

svaka cast, skidam kapu, prelijep golf.svidja mi se sto je ostao cisti german style, a svi radovi iznutra pocev od motora pa sve ostalo su do jaja, mogu mislit kolko je posla bilo sloziti ovako nesto, vala duzan si nam jos puno slika,kako god da okrenes:cool::cool:
 
Top