Golf mk2 by Fuji - Komentari projekta

Golf mk2 by Fuji - Komentari projekta

Član
RE: Golf mk2 by Fuji

svaka cast brate...sada kad si ga napokon sklopio red bi bio da dodjes kod mene i mojih iz kluba na rostilj;)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

Evo da ne budem skroman sa komentarom, kad se sve sagleda najbolja dvojka u Srbiji:cool: Meni se samo dve stvari ne svidjaju, auspuh i osvetljenje instrument table, msm to su mizerne sitnice kakav je auto, zlo!;)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

Nije mu nesto enterijer ? :)
Nisam ja slikao nista slika, ali sam nasao na netu medju slikama sa skupa ...
Pa evo da vam pokazem i to :D


261886_153508678055766_100001899049065_335121_1762209_n.jpg
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

Odlican interijer,samo pitanje gdje sta kako si prebacio ono cudo za ventilaciju da ti ovdje upadne display :)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

Chuza je napisao(la):
Odlican interijer,samo pitanje gdje sta kako si prebacio ono cudo za ventilaciju da ti ovdje upadne display :)

vrati se unazad u temu i vidjet ces da ovaj auto nema klasicnu ventilaciju, nego climatronic, i on se nalazi dole u votex konzoli
dino sa plavom dvicom takodje ovdje ima display, i vjeruj da sam se i ja pitao gdje mu je konzola ventilacije
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

ArminM je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Odlican interijer,samo pitanje gdje sta kako si prebacio ono cudo za ventilaciju da ti ovdje upadne display :)

vrati se unazad u temu i vidjet ces da ovaj auto nema klasicnu ventilaciju, nego climatronic, i on se nalazi dole u votex konzoli
dino sa plavom dvicom takodje ovdje ima display, i vjeruj da sam se i ja pitao gdje mu je konzola ventilacije

Za Dinu znam gdje mu je,njemu je iza displey komande al su malo upustene unutra,a displey se po potrebi skida kao plocica u cd playera,preventiva od lopova,a za to climantronic i to nisam upratio da je to upasovao dole,mah moram i ja sebi skuzit ness kad budem ubacivao dispeley :)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

pukim48 je napisao(la):
svaka cast brate...sada kad si ga napokon sklopio red bi bio da dodjes kod mene i mojih iz kluba na rostilj;)
sklopljen brate ...ja jedem kobasice....:lol::lol::lol:
dellas je napisao(la):
Evo da ne budem skroman sa komentarom, kad se sve sagleda najbolja dvojka u Srbiji:cool: Meni se samo dve stvari ne svidjaju, auspuh i osvetljenje instrument table, msm to su mizerne sitnice kakav je auto, zlo!;)
eh nemoj tako ima jos dobrih:icon_biggrin::icon_biggrin:ma sat je u planu da se radi to su sad manje-vise sitnice:D:D

Chuza je napisao(la):
Odlican interijer,samo pitanje gdje sta kako si prebacio ono cudo za ventilaciju da ti ovdje upadne display :)
pa stara ventilacija je izbacena ugradjen je climatronic od pasata,pa je displej smesten u votex kao sto rece ArminM...;);)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

respect, strasan projekt i auto, sve za 10
jedina zamjerka po mom misljenju je sto je ukinuta ova lajsna na vratima od gepeka
 
RE: Golf mk2 by Fuji

RESPECT Icon_cool skidam ti kapu, apsolutno sve je vrhunski od izgleda tehnike opreme pa na dalje :lol:

odo s mojim u garazu:123:
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

folcikagti je napisao(la):
RESPECT Icon_cool skidam ti kapu, apsolutno sve je vrhunski od izgleda tehnike opreme pa na dalje :lol:

odo s mojim u garazu:123:
hvala kolega:icon_smile::icon_smile:
ajde pa zovi ako zatreba pomoc...:lol::lol:
 
Top