Golf mk2 by Fuji - Komentari projekta

Golf mk2 by Fuji - Komentari projekta

Legend
RE: Golf mk2 by Fuji

brave predobre sjele,gepek mi se svidja,na slikama se cini super odradjeno,doduse sto kazes mozda malo pre nisko al sve u svemu svaka cast ;)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

Brave su odlicne, a za tablicu nadam se da ce uopste stati... Mozda je bilo bolje da da odradis kao sto je kod mene :D
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

Madison je napisao(la):
Brave su odlicne, a za tablicu nadam se da ce uopste stati... Mozda je bilo bolje da da odradis kao sto je kod mene :D
to sam vec imao onu plastiku bez brave,to je rezultat kad nisi tu pored majstora ja sam hteo to dosta manje ali :icon_mad::icon_mad::icon_mad:

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
brate sve pohvale, ali ova hauba zadnja mi se ne dopada.

ni meni veruj mi ali ne bi mozda bilo zanimljivo da nije tih ispravki...:D:D
 
Legend
RE: Golf mk2 by Fuji

ovo za tablicu mi se nikako ne svidja, po meni je idealno da se izbaci brava, da bude ravan onaj poklopac, ili ako bas furas to, da skines poklopac i to je to.. ali ovo je bas puno navuceno ..
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

.nOKe je napisao(la):
ovo za tablicu mi se nikako ne svidja, po meni je idealno da se izbaci brava, da bude ravan onaj poklopac, ili ako bas furas to, da skines poklopac i to je to.. ali ovo je bas puno navuceno ..

ma da previse je navucemo moracu uraditi na ovaj fazon ali samo koliko je zauzimala plastika da bude ravno...;);)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

ala ga radis svaka ti cast, svi pesimisti sto se gepeka tice, ja licno mislim da ce dobro ispasti, vidjet ces kad stavis tablicu na kraju krajeva;)
 
RE: Golf mk2 by Fuji

Mozda je i bolje sto je tako ispalo...u sviju isto...nek je kod tebe bar malo drugacije ne diraj nista;)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

ArminM je napisao(la):
ala ga radis svaka ti cast, svi pesimisti sto se gepeka tice, ja licno mislim da ce dobro ispasti, vidjet ces kad stavis tablicu na kraju krajeva;)
pocinje polako da mi se svidja i nestoji tako lose na duboki branik....;)
bmwscaner je napisao(la):
nije ovaj auto uopce los :D
svaka cast za masinu felge pa nadalje
hvala najlepse,jos da se malo felge dorade ih...bar 2 lipa...:icon_smile:

dzinn16v je napisao(la):
Mozda je i bolje sto je tako ispalo...u sviju isto...nek je kod tebe bar malo drugacije ne diraj nista;)
hvala zasada ostaje ovako...:D:D
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

Kako ja ovo auto nisam ranije vidio, nema sta jako dobar projekat, i vrijedan svake hvale.... I slazem se sa noketom za ovo na gepeku, previse je navuceno, nije to, to, vrati ga jos natrag i bit ce druga prica...
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

sve pohvale naj golf kojeg sam vidio dosad, iskreno meni se ovo za tablicu pravo svidja ovo da se ukloni samo ona plastika ima danas svaki drug golf budi izuzetak
 
Top