Golf mk2 by Fuji - Komentari projekta

Golf mk2 by Fuji - Komentari projekta

Član
RE: Golf mk2 by Fuji

svaka cast druze nema dalje znaci vrh!

pogotovo sve ovo sto ti slozio u G2 zvuci nevjeorvatno... mogu misliti koliko je bilo mozganja da se to sve fino upakuje kako treba...

stvarno max. respect...

sretno u nastavku...;)
 
Početnik
RE: Golf mk2 by Fuji

svaka cast stvarno projekat za respecta,ali kada sam vidio da si ubacio i esp i klimatronic nisam sebi mogao doci,skidam kapu.Nego jel mi se cini ili sam ja pogressno skontao i da je syncro golf ;)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

panajotis je napisao(la):
strahota majstore, svaka cast i daj nam klipove :icon_eek:
hvala druze bice klipova...;)
VW_freak je napisao(la):
svaka cast druze nema dalje znaci vrh!

pogotovo sve ovo sto ti slozio u G2 zvuci nevjeorvatno... mogu misliti koliko je bilo mozganja da se to sve fino upakuje kako treba...

sretno u nastavku...;)
hvala najlepse ;) joj nepitaj me nista ali ljubav prema tome ti neda da odustanes,jos ako nadjes nekoga ko ce da te podrzi u tome ih....:lol:
Sarajlic je napisao(la):
svaka cast stvarno projekat za respecta,ali kada sam vidio da si ubacio i esp i klimatronic nisam sebi mogao doci,skidam kapu.Nego jel mi se cini ili sam ja pogressno skontao i da je syncro golf ;)
eh puste zelje ....voleo bih i ja da je syncro,ali nadam se da ce sledeci biti...:D:D
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

auuuu svaka cast momci :cool: :cool:........golf ja pravi mehlem za oci....a o motoru ne smijem ni da pomislim :D :D ..........nego ako nije tajna kol'ko je dosao para ovaj motor???...i et sve ukupno sto ste uradili :lol: :lol: :lol:
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

chaky93 je napisao(la):
auuuu svaka cast momci :cool: :cool:........golf ja pravi mehlem za oci....a o motoru ne smijem ni da pomislim :D :D ..........nego ako nije tajna kol'ko je dosao para ovaj motor???...i et sve ukupno sto ste uradili :lol: :lol: :lol:

veruj mi da neznam tacno cifru koliko je sve kostalo...a poslednji update kad je motor ubacen i prateci delovi oko nekih 2000e s'obzirom da tu nema "ruku" majstora jer sam sve sam radio...(uz pomoc naravno brata i cala):D:D:lol:
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

druze jel moze neki vidio da se uvjerimo da ovo auto uopce ide i da to sve radi , i da ti nas ne lozis :D:lol:

svaka cast, sta je sledece u planu ?:cool:
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

predobar golf, svaka cast ovo je za sve pohvale isao si u najsitnije detalje i sve odlicno rijesio a ideje se nevjerovatne samo tako nastavi i kaci nam redovno slike nesta nas bash stedis ;);)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

AnDel je napisao(la):
druze jel moze neki vidio da se uvjerimo da ovo auto uopce ide i da to sve radi , i da ti nas ne lozis :D:lol:

svaka cast, sta je sledece u planu ?:cool:

bice klip duzan sam vec nekima:lol::lol:....sledece su u planu kvake na vratima od audija i sredjivanje gepek vrata ...i nadam se koza..;):lol::lol:
naravno bice te obavesteni...:):););)
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

Mirza-GTI je napisao(la):
dobar golf a jos bolji motor svaka cast ;)

hvala,hvala...:D
update: evo da vam pokazem sta me je ucinilo srecnim toliko da nemogu to napisati....sasvim slucajno sam naleteo na jednu veoma retku stvar a rec je o tempomatu od golfa 3 koji vec odavnoooooooo trazim,koji ce naravno biti u funkciji...:lol::icon_smile::icon_smile:

image183n.jpg
 
Član
RE: Golf mk2 by Fuji

evo ga jos jedan update :
ugradjene su brave za otvaranje od audija 80 na drugim vratim..u toku je montiranje vrata, ja sam zadovoljan kako izgleda a vi..?:icon_smile::icon_smile:



image193k.jpg

takodje su uradjena i gepek vrata mada ja nisam bas zadovoljan nisam bio tu kada je radjeno pa mi se cini da je previse skraceno mesto za tablicu ali videcemo...:icon_question::icon_question:

image195vf.jpg
 
Top