Golf mk2 1990 " german style "

Golf mk2 1990 " german style "

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Odlicno njemac... :cool: auto je tip-top... ;)
Svaki dan sve vise iscekujem sezonu da bacimo po koju pametnu na event-ima... ;)


Usput, da je moj, ganjao bih neki drugi auspuh, i cini mi se da ovaj puno viri iz branika... stakla ces vec rijesiti ;)
 
srdjan014 je napisao(la):
Odlicno njemac... :cool: auto je tip-top... ;)
Svaki dan sve vise iscekujem sezonu da bacimo po koju pametnu na event-ima... ;)


Usput, da je moj, ganjao bih neki drugi auspuh, i cini mi se da ovaj puno viri iz branika... stakla ces vec rijesiti ;)


auspuh cu ako mi bas bude dosadno onda uvuc cini se na slikama uzivo nije ni blizu ovako a kako mislis rjesi stakla sve je orginal color plus sad zadnja orginal wolfsburg edition serijski crna bez folija vrijede kao suho zlato nigdje ih nema
 
Legend
BBS je uvjek dobro dosao... i strasno izgleda... :cool: svaka cast... ;)
al...
samo da citiram sam sebe... ;)
Liga je napisao(la):
Ma Dado... ja sam se nagledao i golfova i felgi i vise se zasitio svega... i znam sta valja i ne valja i sta ide i ne ide...

al sto sam zadovoljan ovim felgama... malo je reci...

29c3otv.jpg


svaka cast BBS RS i RM i Borbet itd... al mislim da je ovo vrh... i ova slika ide u moju arhivu... :cool:
 
Liga je napisao(la):
BBS je uvjek dobro dosao... i strasno izgleda... :cool: svaka cast... ;)
al...
samo da citiram sam sebe... ;)
Liga je napisao(la):
Ma Dado... ja sam se nagledao i golfova i felgi i vise se zasitio svega... i znam sta valja i ne valja i sta ide i ne ide...

al sto sam zadovoljan ovim felgama... malo je reci...

29c3otv.jpg


svaka cast BBS RS i RM i Borbet itd... al mislim da je ovo vrh... i ova slika ide u noju arhivu... :cool:

jbg i meni ih je bilo žao dosle mi bbs i stavio oboje pred sebe prevagno mi je bbs jer planiram širif falc na 8 jota tako da sam jedne morao prodat da ne stoje bezveze
 
Član
Sto se auspuh tice, po meni najljepse izgleda GTI-jev origigi... kad se ustima kako treba (da ne visi kao na 98% golfova koji ga imaju) malo ispravi i ispolira, to je to...
Ali ja kad bih mijenjao auspuh i stavljao neki aftermarket, stavio bih ovako nesto...



Nece se kolega Andrej ljutiti sto sam pozajmio slike... :D Taj kockasti bas odudara od tako cistog njemca, my opinion, nhf...


A sto se tice stakala, po mom misljenju trebala bi sva biti ista...


Ovako zgleda sareno i nedovrseno.
A znam ja koliko kostaju rariteti poput ovih, koliko vrijede to je upitno, ali su papreno skupi... :D
 
srdjan014 je napisao(la):
Sto se auspuh tice, po meni najljepse izgleda GTI-jev origigi... kad se ustima kako treba (da ne visi kao na 98% golfova koji ga imaju) malo ispravi i ispolira, to je to...
Ali ja kad bih mijenjao auspuh i stavljao neki aftermarket, stavio bih ovako nesto...



Nece se kolega Andrej ljutiti sto sam pozajmio slike... :D Taj kockasti bas odudara od tako cistog njemca, my opinion, nhf...


A sto se tice stakala, po mom misljenju trebala bi sva biti ista...


Ovako zgleda sareno i nedovrseno.
A znam ja koliko kostaju rariteti poput ovih, koliko vrijede to je upitno, ali su papreno skupi... :D

;)
 
Legend
srdjan014 je napisao(la):
Sto se auspuh tice, po meni najljepse izgleda GTI-jev origigi... kad se ustima kako treba (da ne visi kao na 98% golfova koji ga imaju) malo ispravi i ispolira, to je to...
Ali ja kad bih mijenjao auspuh i stavljao neki aftermarket, stavio bih ovako nesto...



Nece se kolega Andrej ljutiti sto sam pozajmio slike... :D Taj kockasti bas odudara od tako cistog njemca, my opinion, nhf...
jel ima neko regan na vwcc da vidi koji je ovo auspuh ?
ja sam nasao nedavno na piku ovaj, i prodao se odmah..

pa me interesuje bas..
 
Član
Ja sam registrovan tamo, i pratio (pratim) sam projekat...

Spuh je Supersprintov, i kostao je nesto preko 200e... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top