Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nije puno pogrijesila :D Sve u svemu iako nikako ne podnosnim golfa II iz svojih privatni razloga ali tvoj mi se extra svidja iz razgloga sto je cista klasika,fabricki izgled pogotovo na 13skama celicarama,motor extra odradjen i extra upakovan,uski branici itd itd...Stvarno auto savrsenstvo.Sretno u daljem radu :D
 
Legend
ja nemam pojma sta ti je to :D:D:D:D

u koji dan cu ici sa dzenisom , malo obaveze stisle ali bice rijeseno aBd

stopke su super

uzmi kvalitetnu grubu , pa finu pastu da ih osvjezis na novo i to je to
 
Član
ja nemam pojma sta ti je to :D:D:D:D

u koji dan cu ici sa dzenisom , malo obaveze stisle ali bice rijeseno aBd

stopke su super

uzmi kvalitetnu grubu , pa finu pastu da ih osvjezis na novo i to je to
Uzeo sam vec grubu 3m i mlijeko 3m da to odradim svakako sam planirao kakve god budu da se odrade da sijaju :D
Ma lagano kad god bit ce dobro
Ali samo da znas koliko mi je ubrzalo posao oko enterijera ufff ova tabla i plastike... Neke sitnice rijesim unutra i ide tabla i lagano zadnja klupa i ostanu tapaciri i krov...
Krov sam isto nasao rezervisao :D tako i to ce biti uskoro... :D :D :D :D
 
Član
Ipak si je uzeo :) Slao sam ti PP u vezi ove table jer znam da ides sve na smedje ali mozda nisi vidio... zavidni radovi, poslu nikad kraja ;)
 
Član
Ipak si je uzeo :) Slao sam ti PP u vezi ove table jer znam da ides sve na smedje ali mozda nisi vidio... zavidni radovi, poslu nikad kraja ;)
Ide ovo drug u nedogled nikad kraja ali bas...
Tvoja pp mi je i pomogla oko ovoga valjao si mi bas :D I jos sa ovim drugom se cujem on blizu zivi i on mi to rezervise hehehhe :D
Hvala jos jednom drug...
 
Član
Imati cu ja mozda jednu u vrhunskom stanju,isto novu za par dana,aop cemo vidjeti,imam onu od onda sto sam ti nosio ali je losa do bola ;)

Ja sebi trazim Treser crnu ali je nema nigdje..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top