Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Golf mk2 1.9 tdi Oldschool (U.S. stopovi i markeri slike nabavljeno)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ovo si odsjekao zadnje rubove onaj dio sto se unutra uvlaci ili si ih samo "zavratio" unutra? mene je*u dosta mi kaci kad spustim auto a sve mi se nesto ne sjeku sve mi ih nesto zao :(
sto se ostalog rada tice nemam rijeci vise puta sam pohvalio projekt citav, svaka cast! :)
 
Član
ovo si odsjekao zadnje rubove onaj dio sto se unutra uvlaci ili si ih samo "zavratio" unutra? mene je*u dosta mi kaci kad spustim auto a sve mi se nesto ne sjeku sve mi ih nesto zao :(
sto se ostalog rada tice nemam rijeci vise puta sam pohvalio projekt citav, svaka cast! :)
Ne nisu osjeceni nego ih je limar pokucao unutra da je jaca obrva i onda premazao dekalinom sve fino... Hvala drug ma da ima jos brdo posla...
 
Zlatne felge polirani falc?
Pa da crni branici obavezno, e sad linije te koje ces nez, fine bi bile i te chromirane da nadjes posto bi se fino isticale sa falcom na felugama ako ces ga polirati.
Nekako svi imaju crvene linije, ja da sam na tvom mjestu ja bih isao na chrom, da bude malo drugacije al opet ti znas naj bolje :)
 
Član
Zlatne felge polirani falc?
Pa da crni branici obavezno, e sad linije te koje ces nez, fine bi bile i te chromirane da nadjes posto bi se fino isticale sa falcom na felugama ako ces ga polirati.
Nekako svi imaju crvene linije, ja da sam na tvom mjestu ja bih isao na chrom, da bude malo drugacije al opet ti znas naj bolje :)
Nije problem na crom ici problem je naci tu lajsnu :D nema je ko da rak lijeci :D jbga onda ici u crno sve i traziti lagano te lajsne :D
 
Član
ja nebi crvene linije ni pod razno..
danas 99% golfova koji se "sredjuju" imaju crvene cize
 
Član
Da vidite da ne mirujem :D stopovi su danas stigli evo poklopci za felge se farbaju :D

Ako neko ima ovakvih grla za sijalice neka se javi pasu i grla od zmigavaca duboki branik g2...
$_57.JPG 10170720_10152247818444032_8191349279057707252_n.jpg 10417493_10152248081109032_5893265854411668707_n.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top