Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

pregledo svih 45 stranica i mogu samo reci skidam kapu za trud i dosadasnji rad sretno u daljim radovima i mozda se kad sretnemo u Distriktu ;)
 
Član
Frenkie-3B je napisao(la):
pregledo svih 45 stranica i mogu samo reci skidam kapu za trud i dosadasnji rad sretno u daljim radovima i mozda se kad sretnemo u Distriktu ;)

Hvala drug trudim se da sve bude kako treba i da postojece unaprijedim koliko je moguce nadam se da uspjevam .

pukim48 je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
pa jel cudo, os ti blokade da pucas pred Pukijem i ekipom u autu koje nije predvidjeno za toga :icon_biggrin:

:lol::lol::lol:

a jbga dare...mora nesto da zeza:icon_sad:

Azdaja is on the road again , okrenuo jedan leteci sreca na vrijeme sam primjetio da nesto nije uredu pa sam uspio da spasim radilicu da je ne moram obradjivati na specijalu uglavnom cini mi se da sad vuce jos bolje :lol:
 
Član
Popusila i uljna pumpa od opiljaka , nabije pritisak toliko jak da mi presteluje ventile i ostavi ih otvorene i vergla kao da nema kompresije ni sekunde a primjetio sam pre par dana da mi baca ulje na mjerac iz ne objasnjivog razloga (a kompresiju mjerio dobra 11) bar sam sad siguran da nisu popucale kompresione karike pa da mi nije nabiao kompresiju prema karteru i tako tjerao ulje kroz mjerac . Uglavnom golf je cudo uljna pumpa 20 marki :lol: a leteci isto toliko 20 (mahle std (nisam morao obradjivati radilicu na specijalu sto mi je bitno)) plusa30 marki ruke jedan ahtung dihtung kartera 3,5 km i samo gasa :D
 
Član
Moj brate da je se ovo desilo hondi ili nekom opelu prvo otvori karter da istreses ono sto je ostalo od ventila :lol:b pa onda sve ostalo.
 
Član
i nedaj boze da ti se desi :) (svabe su mislile u ono vrijeme na sve) a koliko sam nesto skontao da kod tebe i nije hidro glava ili sam pomjesao ???
 
Član
Tuzna strana, Zakovala radilica, okrenuo 2 leteci i podvukao jedan pod drugi, jebao mi klipnjacu :( . Svijetla strana idu olaksane klipnjace u motor sa rupicom za bolje podmazivanje, mjenjam karike usput, semeringe, otvaram mjenjac i mjenjam set kvacila, mjenjam radilicu i stavljam od gti 8v stranac ,leteci, lezeci lezajevi, novo ulje i novi filter, dihtung glave, kratera i poklopca za sada dosta i plus nabavljen poklopac ispod motora i trokraki volan orginal vw :) et bice slike ,
 
Član
Jbg necu ga otvarati svaki dan sada kada je rasklopljeno radi redom sve htjeo sam da busim sve na specijalu ali me je majstor odgovorio :lol:

evo dvije fotke sto sam hapio masnim rukama :D

dsc02084v.jpg

By darko_gt at 2011-07-23

dsc02085a.jpg

By darko_gt at 2011-07-23



Uploaded with ImageShack.us
 
Top