Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
Ma nema sta zakon je, jos kada dobijes za dz jos veci je zakon :D a posebno sto je to tesko naci :icon_biggrin:
 
Evo danas uradih i ovom djecaku foliju :icon_biggrin:

adsc07459.jpg

By erol_brcak at 2011-08-12

adsc07466.jpg

By erol_brcak at 2011-08-12

adsc07476.jpg

By erol_brcak at 2011-08-12

adsc07475.jpg

By erol_brcak at 2011-08-12

;)
 
Član
e jeste cuneri majka mu stara:D
dobro je ispalo sto jest jest, na crvenu boju dobro stoji fkt
erol posta majstor za carbon:cool::cool:
 
Kazem ja njemu da je to previse optimisticno, al et, necu da uvrijedim druga :icon_biggrin:

Ide cvaja, al nema onu silinu neku, ko sto kaze ovaj jedan drug "prva joj je prokleta":icon_twisted:, al dobro, ja sam naviko na Hondu i njenih 6,5-7 :D al ni to vise nije nesto, 5s je brzina :cool:

no evo slija citavog auta

dsc07478d.jpg

By erol_brcak at 2011-08-1
 
Član
Erole sto ne opra i fele u ps-u kada si ovo ostalo oprao :) Ispalo je gotivno nema sta, hvala drugu Erolu za ulozeni trud :D. Veselim se ponedeljku i crvenim oprugama :) . Napravit cu jedan video zapis pa cemo utvrditi koliko ide , btw potezao sam sinoc sa GSI kadetom 1.8 115 ks brzi i od njega prezadovoljan sam kako mi je majstor slozio motor znaci nevjerovatno, dobro 2 majstora jedan za motor a drugi je odradio ubrizgavanje , zanimljiv dio je da je stavio manje dizne u karb a auto ide drasticno bolje (kao sto je i rekao) izgleda da su one pre bacale previse goriva i da mjerio sam kompresiju 12,5 na sva 4 klipa .

evo koja fotka karba ljutog :lol:

25207315727558101372810.jpg

By darko_gt at 2011-08-12

28253815727567101371910.jpg

By darko_gt at 2011-08-12
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Kazem ja njemu da je to previse optimisticno, al et, necu da uvrijedim druga :icon_biggrin:

al dobro, ja sam naviko na Hondu i njenih 6,5-7 :D al ni to vise nije nesto, 5s je brzina :cool:

Obojica ste malo preoptimisticni sa tim sekundama :icon_biggrin:

Darko_GT je napisao(la):
Erole sto ne opra i fele u ps-u kada si ovo ostalo oprao :) Ispalo je gotivno nema sta, hvala drugu Erolu za ulozeni trud :D. Veselim se ponedeljku i crvenim oprugama :) . Napravit cu jedan video zapis pa cemo utvrditi koliko ide , btw potezao sam sinoc sa GSI kadetom 1.8 115 ks brzi i od njega prezadovoljan sam kako mi je majstor slozio motor znaci nevjerovatno, dobro 2 majstora jedan za motor a drugi je odradio ubrizgavanje , zanimljiv dio je da je stavio manje dizne u karb a auto ide drasticno bolje (kao sto je i rekao) izgleda da su one pre bacale previse goriva i da mjerio sam kompresiju 12,5 na sva 4 klipa .

Da ne citam sad sto si radio motoru,jesi li mjenjao bregastu?Jedan momak ovdje ima duju sa istim motorom pa da mu znam reci,a ako je brzi od GSI ja 8v onda je stvarno ljut ;)
 
Top