Golf mk2 1.8 GT new

Golf mk2 1.8 GT new

Član
e goreg golfa josh nisam vidio , ja sranja majko moja dzaba potrosi 10min. zivota sto pregleda slike ccc :lol (salim se )xD extra je golf svaka cast, cini mi se da sam ga i vidio u BC (nisam se sjetio da gledam imal paring senzora znao bi onda 100% da je on :p ):lol: samo tako nastavi .
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Lijepo si to sredio...vidis da se moze kad se hoce :)

Naravno sve se moze kada se hoce , nesto sam kontao i gledao pa mi je sinulo da bi mogao odsjeci od zadnjeg obicnog ruba posto je on nekako uvijen i lijeze jednim djelom na prag i dosta lici onom prednjem od gti, pa sam postavio ovnaj onako izlomljen i ovaj odma ispod njega puknuo gore i dole pop nitne uzeo lemilicu zavario plastiku obrusio nanio poliester gita nabacio prajmer i ofarbao ispalo je dobro skoro da se i ne primjeti .

SeJo je napisao(la):
e goreg golfa josh nisam vidio , ja sranja majko moja dzaba potrosi 10min. zivota sto pregleda slike ccc :lol (salim se )xD extra je golf svaka cast, cini mi se da sam ga i vidio u BC (nisam se sjetio da gledam imal paring senzora znao bi onda 100% da je on :p ):lol: samo tako nastavi .

Hmmmmm jbg :). Nisi mogao da ga vidis sigurno samo da ga cujes u prolazu :) posto ja vozim po gradu isklucivo po pravilima i propisima :123: :lol:

uglavnom hvala svima na pohvalama i kritikama i btw da vas obavijestim skinuo sam onaj natpis GT sa maske koji vam je toliko zapinjao za oci :) nadam se da vam je sada srce na mjestu :)
 
Član
stefan je napisao(la):
fino napreduju radovi ;)

Jbg trudim se, da je vise para bilo bi i vise radova , mada sad mi ne pada na pamet nista vise :D opruge su tu felge su tu, hmmmm moram jos male farove da stavim kristalne ili angel eyes da uklopim sa velikim unutrasnjost cu ostaviti u fabrickom stilu i tako , skinuo sam volan vratio orginalni od GT verzije sto je bio na njemu i tako to dok malo otopli slikat cu sve detaljno ovako ne vrijedi ma koliko se trudio :).

dzinn16v je napisao(la):
Dobro si odradio i dobro je ispalo :)

Nadam se da jeste , izbacio sam one sarafe na pragovima sto je neko stavio i pritegao plasticnim vezicama cisto da ne razmisljam :) posto sam pokusao da zavrnem one sarafe i kada sam skontao ako mi gdje pukne guma ili nesto i kada budem morao da odvrcem i zavrcem one sarafe da bi podigao auto hmmmmmmmmmmmmmmmm lake isjeci vezice i staviti nove :D
 
Član
p0601111526.jpg

By darko_gt at 2011-01-06

Evo koja friska fotka , zao mi je sto nije opran da bude u punom sjaju ali kada dodje ljeto biti ce ;)

p060111152701.jpg

By darko_gt at 2011-01-06
postavilo se led osvjetljenje zadnje tablice a naprijed u maglenke sam ubacio led H3 sijalice htjeo sam xenone ali onda nebih mogao da ih koristim kao stroboskope a ovako moze :D

p060111174801.jpg

By darko_gt at 2011-01-06

p060111172402.jpg

By darko_gt at 2011-01-06
 
Član
p0601111747.jpg

By darko_gt at 2011-01-06

p060111152702.jpg

By darko_gt at 2011-01-06

p060111152703.jpg

By darko_gt at 2011-01-06



ArminM je napisao(la):
i ja sam sebi htio ove smd za maglenke,imas li sliku kako sijaju. Koliko si ih ti platio;)

eto slika iznad a kostale su 20 km njih dvije nisu nesto prejake ali maglenke mi nisu nekog kvaliteta bas pa mogu samo ili xenon ili nesto ovog tipa a smd ima kratak odziv paljenja pa moze da izmogne nagle prekide struje kontrolera, tako da sam njih i uzeo da blicaju :D
 
Top