golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

golf mk2 1.8 brilliant black-kozna tabla

Legend
evo da predstavim drugog golfa, 1.8 90. god. servo volan, 4 vrata, metalik crni, ima duboke karambolke al su lose upasovane tako da njih moram uteci kako treba i nabaviti prednji spojler posto ga nema nikako, vecinu stvari sto sam zamislio uratiti na njemu imam samo treba malo slobodnog vremena da se to postavi, nebo je kriticno neko je pokusao da farba ne smijem ni postaviti slike postavicete mi auto u anti tuning :lol::lol::lol: danas zamjenjena pumpa u rezervaru ispostavilo se da nije radila, moram sutra finger zamjeniti provjeriti kako je uzubljen posto je nedavno zupcasti zamjenjen i razvodnik podesiti i provjeriti jos neke sitnice, sto se tice auta pravo je zdrav trapovi utegnuti nista ne lupka i ne trese i sad za sad sam zadovoljan ;)
 
Član
RE: golf mk2 1.8gt

svaka cast na novoj dvici,dobro izgleda :D kakvi su planovi?? sta je sa bijelom???
 
Legend
RE: golf mk2 1.8gt

bice sutra slike danas nisam imao vremena, nastimao sam auto sad extra ide, nije bio uzubljen kako treba kad je mjenjan zubcasti, promjenio finger i nastimao razvodnik, provjerio i ostale sitnice i sad pravo dobro ide juce je pumpa zamjenjena, eh sad malo o planovima koji ce pricekati malo dok se bijeli proda :icon_smile:
-upasovati i ofarbati karambolke u boju auta
-nabaviti prednji spojler
-ofarbati masku jer je izblijedila i izvuci crvenu liniju :icon_biggrin:
-staviti xenone
-nekad ako izleti gti body kit
-postaviti yute opruge koje sam bio nabavio ya bijelog golfa
-staviti 15ke koje su bile na bijelom
-srediti nebo
to je sad za sad sto mi pada na pamet ;)
 
Legend
RE: golf mk2 1.8gt

nabavio sam sat sa obrtajem, nisam ni danas stigao uslikati auto, sutra ne radim pa ce biti detaljne slike i nekih sitnih radova, postavljanje xenona, sata, i farbanje stopki dok se orig. ne nabave ;)


Uploaded with ImageShack.us
 
Top