Golf mk2 1.3 benzin

Golf mk2 1.3 benzin

Član
malo ih preso polir pastom i vodobrusnim
i odnesem vulkanizeru da ih balansira i postavi al nije imo vremena da ih postavi
nema veze ja cu kod kuce
i donesem izbalansirane gume kuci i skontam da su mi mali sarafi
sad trazim na otpadu sarafe duze
novi su smijesno skupi i ne pada mi napamet dat 65 KM za sarafePhoto0090.jpgPhoto0091.jpg
 
Član
posto sam danas imo vremena i cekam da nadjem sarafe uzmem jednu felgu koja je u katastrofalnom stanju
i probam da rijesim kako ono sto je oksidiralo posto je plastificirano odem u garazu i probam nac kakve hemije
i nadjem neku konzervu sa nekim srestvom za ciscenje pribora mislim da je i rok trajanja isteko
poklopac je zahrdjo pa probijem rupu i istresem u posudu i cetkom razmazem po felgu nakon po minute probam sastrugat sa spartlom ma spada ko ludo
i posle sam samo sastruzem malo ostrim predmetom i obrisem krpom i nema plastifikacije
odlicna stvar mislim da je proizvod iz bivse juge parnica ostane al svejedno se mora smirglat poslije
Photo0092.jpgPhoto0093.jpg Photo0094.jpg
 
Lijepo to izgleda drug. Obavezno posle lijepo izsmirglaj i ispoliraj i bice kao nove....
Jesi nasao.sarafe ima.njih na.otpadima vecinom...negdje cak.i na vulkanizerima ima pogledaj i tu...
 
Član
sutra idem na ovaj otpad gdje su mi rekla da ima na hiiljade toga pa cu vidit.Osmirglo sam ih vec samo jos purolom trebam.
 
Član
ubacena koza oko mjenjaca.
i sta mislite o ovim fis,bingo drzacima za case.Kupio sam nesto slicno ovom.
multi-fuctional-car-mounted-drink-holder.jpg

al neznam dal da ubacim i ako budem ubacivo konto sam sarafima pricvrsit al mi zao opet unutrasnjosti.Photo0141.jpg
 
Član
spreman za us branik uskoro bi trebalo da pocnu radovi za us branik...
 

Prilozi

  • Photo0168.jpg
    Photo0168.jpg
    670,5 KB · Pregleda: 34
Član
skinuo onu gti oznaku.nije to to.i odradio zastavu njemacke jos mi ostaje da izvucem bijele linije da se primjeti i crna Photo0183.jpg
 
Top