Golf mk2 1.3 benzin

Golf mk2 1.3 benzin

Član
Poslije kadeta kupio sam Golfa 2
Vozam ga vec dva mjeseca al nikako da se nakanim da ga prestavim
auto je u odlicnom stanju kako mehanicki tako i limarijski .
Drugi vlasnik u Bosni.Auto uvezeno 97 u bosnu.
I sad je kod mene
Na njemu sam samo odradio crvenu liniju na maski a dalje cemo vidit.
I nesto sam malo kao poliro motor al nisam zadovoljan kad snijeg udari bice bolje imat ce se vremena za radit..Photo0749.jpg
 

Prilozi

  • Photo0744.jpg
    Photo0744.jpg
    410,5 KB · Pregleda: 164
  • Photo0750.jpg
    Photo0750.jpg
    362,9 KB · Pregleda: 159
  • Photo0751.jpg
    Photo0751.jpg
    394,5 KB · Pregleda: 168
  • Photo0752.jpg
    Photo0752.jpg
    363,1 KB · Pregleda: 151
  • Photo0753.jpg
    Photo0753.jpg
    416,5 KB · Pregleda: 162
  • Photo0754.jpg
    Photo0754.jpg
    458,1 KB · Pregleda: 174
  • Photo0755.jpg
    Photo0755.jpg
    391,1 KB · Pregleda: 186
Član
dobra osnova ja bi ganjo gti nastavak i neke dobre felge za pocetak , sta imas jos u planu sa njim
 
Član
dobra osnova ja bi ganjo gti nastavak i neke dobre felge za pocetak , sta imas jos u planu sa njim
Felge mrezaste poliran falc i srce u tirkiznoj plavoj,gti nastavak,stopke gti il sve crveno,auspuh dvije cijevi polirane kao u gti,to bi bilo to sto se tice vanjskog izgleda volim jednostavno...al vidit cemo sta vrijeme nosi.
 
Član
pa fini planovi ja bi iso crvene stopke neobicnije da izgleda mozda ganjo us prednji branik samo polako, ako sta treba oko unutrasnjosti javi se dpsta toga sam sebi radio
 
Član
pa fini planovi ja bi iso crvene stopke neobicnije da izgleda mozda ganjo us prednji branik samo polako, ako sta treba oko unutrasnjosti javi se dpsta toga sam sebi radio
konto sam pravit us branik tesko ga je nac..Vidio sam te nekad na mostu japanskom treba nekad i auto oprat eheheheh.Ako sta zapne imat cu te u vidu..
 
Član
imam ja dobrom majstora za te zajebancije oko limarije sto je meni radio spojler i branik mogo bi sa njim vidit, jbg kako na putu nisam stigo oprat izgleda koda sam kopo sa njom sramota me:) ako sta bude trebalo pomoc javi se
 
pa fini planovi ja bi iso crvene stopke neobicnije da izgleda mozda ganjo us prednji branik samo polako, ako sta treba oko unutrasnjosti javi se dpsta toga sam sebi radio
Kazi mi Dario jeli ti radis to oko unutrasnjosti inace ili onako kao samo za sebe? Posto ja imam na par mjesta kozu pokidanu i tako jos par sitnica :)
 
Član
mali je al tehnicar je heehehe.
Ma ja zadovoljan bitno mi je da je ispravan potpuno ni je mi bitna brzina...
 
Top