Golf mk2 1.3 benzin

Golf mk2 1.3 benzin

Član
moram potrazit po garazi ove 2 plastike sto idu na blatobran ti moram ih imat negde od moje jette, radil se sta na golfu
 
Član
trenutno se samo sipa i vozi i pere da bude uredno...iskoristit cu ovaj snijeg da se ispoliro nesto na golfu brave i jos neke sitnice...i najvjerovatnije da zamijenim osvetljenje sata u bijelo..
 
Član
Odem majstoru da provjerim kocnice kad dole zateknem svoje prvo auto zao mi ga sad je sav izjeban.I kod majstora pronadjem ovu GTI znacku mislim da se stavlja sa strane al ja sam je stavio na masku nekako mi ljepse odma pogledat prednji kraj.I dobio sam na poklon malu maketu t2 busa VW.Inace sam fun T1 i T2 kombijaPhoto0042.jpgPhoto0043.jpgPhoto0044.jpg
 
Član
ja mislim kad bi svoje moro prodat da bi teska depresija bila, vidjam te po gradu ja mislim da smo se mimoisli kod bunkera dole kod praonice one, radil se sta novo na golfu
 
Član
ja mislim kad bi svoje moro prodat da bi teska depresija bila, vidjam te po gradu ja mislim da smo se mimoisli kod bunkera dole kod praonice one, radil se sta novo na golfu
moze bit cesto sam po doboju a i otac je takodje cest sa njim na bingu kod juvente.Trenutno cekam da dodje ljeto da se kreene radit sta.Ovako tesko nezaposlen ista uradit na autu.
 
Član
zelio bi da se zahvalim clanu @dario20 na sjedistima
zadnja klupa niije ista ko golfova pa sam presvlaku moro skinit i stavit na svoje sjediste moglo je se to bolje zategnit al nema veze jer cemo mijenjat boju pa cemo onda sve kako treba odradit.Prednje sjediste je leglo na saraf.Vozaceva presvlaka je se mogla bolje navuc al kako reko mijenjat ce se boja pa ce onda bit sve kako treba.
1082646_597929616954938_1971547217_n.jpg 1555761_597929606954939_1410854259_n.jpg 10009688_597929626954937_1141659598_n.jpg
 
Član
felge koje sam dobio dzaba al nazalost ne pasu na golfa raspon sarafa je 4x108
mijenjam ih za neke 13 nazalost auto nije potpuno moje otac diktira.Photo0078.jpg
 
Član
Zbog toga sam i ja djelimično digao ruke od auta, ne mozemo obojica nikako... Kad bude moje, bice po mom, a do tad povremeno padne pranje, usisavanje, dusa me zaboli kad ga ugledam zapuštenog :( Nego, karambolke originalne ili si ti izvlačio crvenu liniju?
LP
 
Član
baci koju sliku, zelim ti da jednog dana golf bude tvoj pa d aradis sta zelis jer znam kako je djelit auto
 
Top