golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

golf mk1_1978 gti_by ANES (nove slike)

Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

mokeBass je napisao(la):
ma daj drug oba golfa su dobra nema sta, polake jbg, pusti zavidne duse, tzv cunere satro tunira auto a na parkingu mu pola litra ulja ispod auta., bice ovaj golf odlican....:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

+1

samo napred!
 
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Puno pozdrava i svaka cast na ulozenom trudu i volji.Pregledao sam temu i svi nesto govore nevalja ovo,nevalja ono,truhlo i tako to,uradi to i ostali komentari.Moj jedini savjet je radi po svom jer ti dajes svoju snagu,novac i ulazes trud,ne kazem da fin savjet treba odbaciti,ali TI ODLUĆI KAKO ZELIS.I meni samom su mnogi govorili na mom kecu što ce mi plastike(mislim na duboke branike,pragove,rubove) a kad sam ga uradio onda je ok.Sa srecom u daljnim radovima...;)
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Zaposli djevojku neka šmirgla dok se ti vratiš s aposla ili da šarafa...hahahahhahaha polahko biće to...pozzzz:cool:;)
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

samo nastavi, bit ce dobro
malo mi je krivo sto si stavio te kopce na haubu, ali ajde, necemo ti puno zamjerit:cool:
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

Ej Anese imam jedno pitanje za tebe šta ti je voo crno u farovima skroz dobro izgleda, jesi ovo ti nešto pravio ili je fabričko ovako??pozzz:cool:
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

bad_look je napisao(la):
Ej Anese imam jedno pitanje za tebe šta ti je voo crno u farovima skroz dobro izgleda, jesi ovo ti nešto pravio ili je fabričko ovako??pozzz:cool:

fabricki su farovi njegovi samo rastavljeni dobro ocistio i ofarbo matom
 
Član
RE: golf mk1_1978 gti_by ANES

anes golf je napisao(la):
kad je kec kupljen , branici su dosli na njemu. ocito me neki ljudi nevole pa seru vazda isti nema veze ja sam auto prestavio pa nek se zna cije je kada se gleda po gradu. polahko imam sad preci stvari u zivotu da rijesim i uradim (cuniram) ja skupljam orginalne djelove i hocu da napravim orginanog keca gti jer ja volim to auto i cjenim . imam jednog seljackog a drugog fabricko hehehe. hvala jaranima koje su uz keca i cjene sto ja radim dio po dio .;);)

Dobro si to rekao da imas jednog seljackog, samo ovog nemoj unakaziti, koliko do sada vidim na finom je putu :D Samo fabricke dijelove, ubij u pod i neke fine BBS-ice ii ima da kec oree :cool: Sretno u daljim radovima
 
Top