Golf mk1

Golf mk1

Član
Golf je kupljen iz razloga sto je jeftin ispo..
ajde recite da ga vi nebi kupili da kosta 1100 KM
prvenstveno idu siroke gume i felge aluminijske...
za dalje cemo vidit..
a postavio sam ga na forum da cujem misljenja vasa sta i kako..
pozz
 
Član
mokeBass je napisao(la):
ajd sta pljujete toliko, evo recu i ja golf je ruzan, nema sta, nemojte covjeka ismijavati, poslusaj me drug, skini te grozne retrovizore, branike, bad look.. i on je vec kulturan, pa laganini kako si zamislio.. i bice to dobro, bitno je da je dobrno povaren i ispravan, a ostalo laganini.. ako sta bude trebalo od djelova, imam ja svasta za keca...

Iskreno golf izgleda ruzno! Ali jos su ruzniji ovi sto pljuju i ovi sto uzmu nova auta pa se ovdje reklamisu ako je tuning za njih nabacit felge i naljepnicu stavit svaka cast! :)
Ovaj samo treba vratit sve na orginalno i onda pogledat par mk1 i vidjet kako se to radi :)
 
Administrator
Zema133 je napisao(la):
Golf je kupljen iz razloga sto je jeftin ispo..
ajde recite da ga vi nebi kupili da kosta 1100 KM
prvenstveno idu siroke gume i felge aluminijske...
za dalje cemo vidit..
a postavio sam ga na forum da cujem misljenja vasa sta i kako..
pozz

Nisi pogriješio što tražiš savjet :) Poslušaj članove i biti ćeš na pravom putu :) Na forumu ima par sređenih golfova mk1 pa pogledaj kako drugi to rade :)
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

De ti njemu prvo ukloni bad look,ove retrovizore,nalje i haubu prefarbaj;) pa onda stavljaj felge,gume;);)BTW koji je motor unutra:D
 
Član
mahe007 je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

De ti njemu prvo ukloni bad look,ove retrovizore,nalje i haubu prefarbaj;) pa onda stavljaj felge,gume;);)BTW koji je motor unutra:D
1.6 dizel
 
Član
stavljen uski branik
tribali ce se na proljece farbati i bad look ide napolje...
http://www.stavi-sliku.info/images/kJDMK.jpg
unutrasnjost nista posebno
http://www.stavi-sliku.info/images/LUD6a.jpg
 
Član
Nisam još vidio da neko ugrađiva oluk na automobile da mu kiša ne pada na farove? ili je ovo neka vrsta krova?
 
Član
Buldog je napisao(la):
Napredujes, kao sto su i ostali rekli, vrati org. retrovizore i haubu. ;)
retrovizori su zalijepljeni nekim super ljepilom morat cu komplet ono staklo skinit.to ce bit jebeno.
hauba prvom prilikom ide dole..
:D
 
Član
Pokusava ispast duhovit a ispadne glup :lol:

Golfic je fin na svoj nacin i neko je ulagao svoj trud i vrijeme da se njemu svidja licno a vi ostali ne morate odma da se sprdate ako se ne svidja vama ;)

Zelim samo jos da napisem ovoj nekolicini clanova po cijem misljenju je dovoljno samo spustit auto i stavit mu vece felne da nisu u pravu, fabricko je auto fabricko a tjunirano auto bi trebalo da bude unikatno :)
 
Član
Mistake je napisao(la):
Pokusava ispast duhovit a ispadne glup :lol:

Golfic je fin na svoj nacin i neko je ulagao svoj trud i vrijeme da se njemu svidja licno a vi ostali ne morate odma da se sprdate ako se ne svidja vama ;)

Zelim samo jos da napisem ovoj nekolicini clanova po cijem misljenju je dovoljno samo spustit auto i stavit mu vece felne da nisu u pravu, fabricko je auto fabricko a tjunirano auto bi trebalo da bude unikatno :)
Objasnio si. :D
 
Član
Vidio danas golfonju...popravi tih par stvari koje su ti forumaši već rekli i bit ce dobar ;)
 
Top