Golf mk1

Golf mk1

Član
auto nisam ja radio vec je kupljen ovako...
po kompletno uradzen mislim na farbanje i varenje..
u planu su stavljanje felgi normalni,i celicni branici,a dalj cemo vidit
 
Zaje*o si sve bedlukove do sada, ovaj se smrko skoro do branika:lol::lol:

Samo furaj fazon svoj, ne razumiju ti se bolan ovi u ikstrim tjuning;):lol:

Ne kontaju oni da taj bed luk nije smao estetski dodatak, nego je funkcionalan, smanjuje otpor;)
 
Član
jeste se odma svi nasli da popljujete ;)
da je neko vazan upitanju svi bi mu cmar polizali bez obzira kakav je auto...
mozda je momak kupio takav auto pa hoce srediti normalno
 
Član
s1ck je napisao(la):
jeste se odma svi nasli da popljujete ;)
da je neko vazan upitanju svi bi mu cmar polizali bez obzira kakav je auto...
mozda je momak kupio takav auto pa hoce srediti normalno

onda je trebao napisati :cool:
 
Član
prvo ga dovedi u ovo stanje http://motoburg.com/images/volkswagen-golf-mk1-02.jpg .
tu si vec pola puta zavrsio, onda podebljaj novcanik i tu smo svi da ti pomognemo u daljnjem smjeru i odabiru.
 
Član
ajd sta pljujete toliko, evo recu i ja golf je ruzan, nema sta, nemojte covjeka ismijavati, poslusaj me drug, skini te grozne retrovizore, branike, bad look.. i on je vec kulturan, pa laganini kako si zamislio.. i bice to dobro, bitno je da je dobrno povaren i ispravan, a ostalo laganini.. ako sta bude trebalo od djelova, imam ja svasta za keca...
 
Član
Ala ljudi pa pustite momka i da je radio sam, šta onda ne morate ga vas 50 pljunuti možda se njemu sviđa auto, a bog' te :icon_rolleyes:
 
Član
Svi imaju pravo na svoje misljenje, a BHT je zato tu. Da podjelimo misljenja, savjete itd. Meni je Golf trenutno katastrofa. Ali uz par preinaka biti ce on za " stat' i gledat' ". Skini haubu i retrovizore i stavi orginalne, skini te duboke branike i stavi original metalne branike. I one naljepnice sa strane isto skini ;)
 

7OZ

Član
ja vjerujem da ces ti to srediti kako treba ima dobrih kečeva na forumu potrazi, pa lagano njihovim stopama ;) sretno u nastavku
 
Član
jest ga neko natjuniro da valja...
za pocetak skini viska djelova, stavi orginalne i super ce biti...
 
Top