Golf mk1

Golf mk1

Član
Golf mk1 kompletno uradzen.
P03_06_12_16_28.jpg

IMAG0269.jpg

IMAG0270.jpg

IMAG0309.jpg

IMAG0271.jpg

IMAG0273.jpg
 
Administrator
Izvini, ali je užasan, meni bar... Karambolke vrati njegove originalne, haubu, skini te retrovizore... :icon_biggrin:
 
Sreca pa vidim samo jednu sliku prvu mozda i bolje da ne vidim vise jer ovo je jadna ti majka.. kako su gore naveli vrati original sve i onda ce liciti na auto ako nista drugo.. i zar se moze pored interneta i milion foruma doci na ideju da se radi nesto ovako bez uvrede ali mislim da je pretjerano u svakom slucaju
 

wkd

Član
i ja vidim samo prvu sliku... ako je ovako kako pise u prijasnjim postovima javi se meni da ti kako treba duboke karambolke i pragove :D
 
Član
S65-///AMG je napisao(la):
Sreca pa vidim samo jednu sliku prvu mozda i bolje da ne vidim vise jer ovo je jadna ti majka.. kako su gore naveli vrati original sve i onda ce liciti na auto ako nista drugo.. i zar se moze pored interneta i milion foruma doci na ideju da se radi nesto ovako bez uvrede ali mislim da je pretjerano u svakom slucaju

potpis! Nemoj se uvrijediti...razgledaj po forumu par kečeva pa mozda nadjes inspiraciju ;)
 
sto se nece vidjeti na ovome forumu majke ti daj aj u antituning :lol:
nisam moga vise

sto je previse previse
 
Član
daj ba ljudi nemojte srat, bas je dobar golf, ili ti ga gnojf sto bi oggy rekao:lol::lol::lol:
 
Član
Nema šta, kompletno je "urađen", al' baš!:cool:

Jako mi se sviđa kako si ga "uradio", vidi se da imaš ukusa, ne slušaj ove zle jezike i samo tuci po svome, ima da se svi okreću za tobom.:cool:
 
Top