Golf mk1 Rat Stylz

Golf mk1 Rat Stylz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdravljam ovo sto si napisao ... cinjenica jeste da se moraju ustanoviti pravila RAT style-a , kao i ostalih klasa ... Jer ja nisam bezveze pisao i postavljao po forumima pravila ostalih klasa ( tj. klasa koje se mogu razlicito tumaciti), toliko temeljito da je svaka nejasnoca bila iskljucena. Time ce se dobiti jos poklonika RAT style pravca i dobicete na kvalitetu i broju auta.

Ja se zalazem recimo za sto kvalitetniji German Look u BIH, masu ljudi sam usmjerio u tom pogledu, mnogima sam savjetovao, nabavljao dijelove i slicno i ubuduce cu imati strpljenja sve i svakog sto se tice toga, ne radi licnog interesa vec da bi stvorili sto kvalitetniju German scenu u BIH, te da se ne iscudjavamo ko da smo mutavi kad vidimo slike takvih auta na stranim forumima. Cinjenica je da se moze i ovdje dobra scena napraviti jer kolege imaju "sluha" za dobar German, jer izmedju sebe saradjujemo. Moje auto je dokaz i stojim iza toga, tu su jos Srdjan Milosevic koji ima kompletan projekt, auto Dade iz Mostara, auto Davora Belje, Enesova trojka, Zoricev kec cabrio, pa nOKe kojem nedostaje samo farbanje i jos koja sitnica itd itd itd. Ma jaki smo ko zemlja, a prije samo dvije godine German je bio gotovo mrtav ili su bili poluprojekti smjesa dvije ili vise klasa u jednoj.

A drug , sto se tice nekih varnica koje su izmedju nas bezveze izbile u prvi plan, to je OK. Svi mi imamo svoju zutu minutu i ja sam ti rekao da te shvatam. Otkud znas da nije dobro sto se ovo desilo i da ce sad biti prekretnica u cijeloj stvari.

Ako postoji nezadovoljstvo kriterijumom ocjenjivanja konkretno za RAT style , nije problem.Ali hajde da pokrenemo diskusiju na forumima , da se sloze pravila ,da vi licno RAT styleri napisete pravila , pa ako ne to onda da se koriste pravila koja se primijenjuju na RAT takmicenjima van granica BIH ako postoje i usvojimo ih. Poenta i jeste da dobijemo sto kvalitetniju scenu u svim klasama i segmentima street style takmicenja. Cinjenica je da poslije ovog ce malo organizatora uvrstiti RAT style na svojim styling takmicenjima jer ce se bas plasiti ovih kritika da sudije nisu bile kompetentne. Zato je upravo potrebno ono sto pricam.

Drug ja ti nemam sta oprastati , jer nisam bio uopste ni ljut, samo malo razocaran prozivkama , ali to je sad iza nas sve ... Treba da znas da pratim i cijenim tvoj rad i rad vecine BHT forumasa. To sto ne komentarisem puno u temama ne znaci da ne pratim, i u sustini ja i ne volim puno pisati po forumima ...
Nadam se da ovo sve ce imati svoju pozitivnu stranu i osnovu da se nesto vise napravi na sto jacoj BH styling sceni...

Pozz tebi i svako dobro ;)
 
Član
hvala ti prijatelju na ovome;)

i ja se nadam da cemo uspjeti napraviti kvalitetniju scenu u BiH....a ja cu maksimalno dati svoj doprinos sto se tice rat style scene...

sve najbolje ;)
 
Legend
d@llygti je napisao(la):
Drug ja ti nemam sta oprastati , jer nisam bio uopste ni ljut, samo malo razocaran prozivkama , ali to je sad iza nas sve ... Treba da znas da pratim i cijenim tvoj rad i rad vecine BHT forumasa. To sto ne komentarisem puno u temama ne znaci da ne pratim, i u sustini ja i ne volim puno pisati po forumima ...
Nadam se da ovo sve ce imati svoju pozitivnu stranu i osnovu da se nesto vise napravi na sto jacoj BH styling sceni...

Pozz tebi i svako dobro ;)

Potpis ko kuca... :D

pukim48 je napisao(la):
hvala ti prijatelju na ovome;)
i ja se nadam da cemo uspjeti napraviti kvalitetniju scenu u BiH....a ja cu maksimalno dati svoj doprinos sto se tice rat style scene...

sve najbolje ;)

Ajde nemoj se sad rasplakat jos... navuci ces jos hrdze na auto... ;)

p.s.
Neka te s rajom... ;)
 
Član
evo, napravljeni i cepovi za ventile :icon_smile:

IMG_0719.jpg

IMG_0720.jpg


majstorski ispucali prsti :D

IMG_0721.jpg

IMG_0725-1.jpg

IMG_0727.jpg
 
Član
super ideja za cepove :cool::cool::cool::cool:

vjerovatno danas idem na snijeznicu, bicu dole dan-dva, pa ako ugrabim vremena od posla, mozda naletim da vidim kecuge
 
Član
pukim48 je napisao(la):
jbte ja skroz zaboravio :icon_eek:

ok, dogovoreno :icon_smile:
vidim ja da si zaboravio :lol::lol::lol:
ako nista...vjerovatno se vracam onim busem sto ide iz bijeljine, pa ako budes mogo navrni na stanicu :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Juka moras se svakom hvalit da ces kopat kanal:icon_biggrin: Puki stvarno svaka cast za cepove ;););)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top