Golf mk1 Rat Stylz

Golf mk1 Rat Stylz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zao mi je sto ti se ne da nista osvojit, al dovoljno ti je valjda kad ti mi kazemo da je golfina fucker :D

pa ko je osvojio prvo, drugo i trece mjesto? Nisam znao ni da ima tolko rat auta kod nas
 
Član
hvala erole, to me i daje snagu i inspiraciju za dalje....:cool::cool::cool:

u tome i jeste problem...ne zna se ko je ni drugo ni trece mjesto :icon_question:

jer postoji samo prvo:lol:

a u BiH nas je trojica trenutno pored mene i Ljuboja tu je i Dimce iz Banjaluke...ali cujem da se nesto sprema i u Sarajevu...ako Bog da pa da nas bude barem 10 sledece godine;)

prvo mjesto osvojio je ljuboje, cestitam mu ;)
 
Legend
bas me interesuje ko je sudio, pa je ispalo ovako kako ti kazes..
jel ti sad jasno zasto ja ne idem na style, niti se uopste trudim da sredim auto za event..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
bas me interesuje ko je sudio, pa je ispalo ovako kako ti kazes..
jel ti sad jasno zasto ja ne idem na style, niti se uopste trudim da sredim auto za event..

sve mi je jasno;)

s time sto ja to znam vec godinu dana a opet idem, :lol:
necu da prozivam nikoga...samo se nadam da ce doci bolja vremena i strucniji ljudi za posao sudije.....

mislim...dovoljno je samo sto je jedan od sudija rekao...ovo su ti izvrnuo felge pa zavario.....a o ssf mattig-u da ne pricamo.......;)

...ili kao sto je bilo kod Dimceta iz Banjaluke...ocjenjivao mu sudija svjetlosnu grupu:icon_eek:...
jbte, na rat style autu:lol:

bitno je da sam ja vidjeo mnogo drugara i kolega iz ove branse...jebo ostalo :cool::cool::cool:
 
Član
sretno puki dalje, napravio si extra auto za rat, pa valjda se nadje neko ko zna cijenit prave stvari, a ne neke izvrnute celicare spominjat ;)

btw. javim ti se na pm za neki poslic :icon_biggrin:
 
Član
kavaz je napisao(la):
sretno puki dalje, napravio si extra auto za rat, pa valjda se nadje neko ko zna cijenit prave stvari, a ne neke izvrnute celicare spominjat ;)

btw. javim ti se na pm za neki poslic :icon_biggrin:

hvala druze na podrsci:cool:

nema frke, tu sam, uvijek raspolozen za saradnju;)
 
Legend
puki legendo,.....nadam se da cemo jos koji put onako se napricati,golf kao golf , onaj ARMY meen green killing machine fazon je unikatan ,svaka cast,samo furaj svoje druze....i obavezno plitki karter da mozes uzivati u voznji kako treba!!

EDIT > nasao sam ti ono , poslikam ti i posaljem
 
Član
vala kecan je mrcina uzivo :cool: boli te za rezultat, i meni je SR iste nafake, pa opet, idem radi svog ceifa :)
 
Član
UBIO si s ovim felgama :cool: :icon_eek:

nista bolje nisi mogao staviti...

trizex je napisao(la):
vala kecan je mrcina uzivo :cool: boli te za rezultat, i meni je SR iste nafake, pa opet, idem radi svog ceifa :)

POTPIS
 
Član
puki brate moje misljenje znas, rekao sam ti ja vec, al ako tvoj auto nije bolji od ljubojevog od dimcetovog jeste sigurno, mada je meni tvoj kecman najjaci, najvise rat detalja, sto triza kaze jebes rezultat, bitno je da ti znas, sudije manje vise

kad ti je rekao za felgu trebao si reci da si isjekao 10 komada da bi napravio onu jednu:lol::lol:
koji pakas majko mila
 
Član
enesss je napisao(la):
puki legendo,.....nadam se da cemo jos koji put onako se napricati,golf kao golf , onaj ARMY meen green killing machine fazon je unikatan ,svaka cast,samo furaj svoje druze....i obavezno plitki karter da mozes uzivati u voznji kako treba!!

EDIT > nasao sam ti ono , poslikam ti i posaljem



bice vremena i skupova, samo Boze zdravlja i sve ce biti super.....vec sam odavno u potrazi za karterom...a za ono cujemo se :icon_smile:

ArminM je napisao(la):
puki brate moje misljenje znas, rekao sam ti ja vec, al ako tvoj auto nije bolji od ljubojevog od dimcetovog jeste sigurno, mada je meni tvoj kecman najjaci, najvise rat detalja, sto triza kaze jebes rezultat, bitno je da ti znas, sudije manje vise

kad ti je rekao za felgu trebao si reci da si isjekao 10 komada da bi napravio onu jednu:lol::lol:
koji pakas majko mila

armine prijatelju hvala od srca:cool:

laki_grcica je napisao(la):
cool golf
opisao bi ga ovako kreativno jebeno mocan golf :) a jes zakucan u zemlju :icon_smile:

laki manijace...:lol::lol::lol:

triza kralju, ovo i jeste sve radi svog ceifa ali jbga..nekad bi mogla pasti i neka nagrada za trud makar najmanja:D

s1ck....hvala care;)

srele kao i obicno, sve najbolje :cool::cool::cool:
 
Član
.nOKe je napisao(la):
bas me interesuje ko je sudio, pa je ispalo ovako kako ti kazes..
jel ti sad jasno zasto ja ne idem na style, niti se uopste trudim da sredim auto za event..

Kolega ja sam odredio sudije i dalje stojim iza toga.
Samo zelim da mi odgovoris da li si ti imao priliku da vidis
sva tri ocjenjivana auta u RAT Style klasi u Gradisci pa mozes rasudjivati o kvalitetu ocjenjivanog i kompetentnosti sudija ili rasudjujes na osnovu cula-rekla-kazala po forumima ...
Koliko mi se cini nisam te primijetio na SR u Gradisci ... Ispravi me ako nije tako i oprosti ako grijesim ...


pukim48 je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
bas me interesuje ko je sudio, pa je ispalo ovako kako ti kazes..
jel ti sad jasno zasto ja ne idem na style, niti se uopste trudim da sredim auto za event..

sve mi je jasno;)

s time sto ja to znam vec godinu dana a opet idem, :lol:
necu da prozivam nikoga...samo se nadam da ce doci bolja vremena i strucniji ljudi za posao sudije.....

mislim...dovoljno je samo sto je jedan od sudija rekao...ovo su ti izvrnuo felge pa zavario.....a o ssf mattig-u da ne pricamo.......;)

...ili kao sto je bilo kod Dimceta iz Banjaluke...ocjenjivao mu sudija svjetlosnu grupu:icon_eek:...
jbte, na rat style autu:lol:

bitno je da sam ja vidjeo mnogo drugara i kolega iz ove branse...jebo ostalo :cool::cool::cool:

Iskreno kolega meni je tvoj auto jako dobar ... i imas puno bolje ideje i prezentacije od Ljuboja i Dimceta ... Rekao sam ti to vec, ako ti ista znaci.

Drugo, sudije sam licno ja odredio i mislim da su trenutno veoma kompetentni i to se moze dokazati u dugogodisnjim njihovim radom. Jedan od njih se zove Liga koji iza sebe ima projekata i projekata, i trenutno zavrsava jedan od slozenijih projekata u BIH. Uradio je monogo stvari na projektima masi ljudi sirom regiona. Mislim da za njega nema pravo niko nista da kaze ... Isti taj Liga se nasalio sa tobom vezano za tvoje mattig felge i ukazao ti da se sali, a ispade sad da je covjek glup ... strasno sto se to pise po forumima.
Drugi sudije je bio Rajko, potpredsjednik najmasovnijeg auto kluba u RS - AK Crankshaft. Kluba koji ima i trkace u 402, i na kruznim trkama, i na brdo-krug, i na stylingu itd itd. Covjek kojeg postuju svi u klubu i imaju visoko misljenje o njemu. Popricajte sa njima. Mislim da je suvisno ovog covjeka komentarisati. Ko ga poznaje zna o cemu pricam.
Treci sudija je Alex Bijelic. Covjek koji se takmici u stylingu godinama, koji se takmici u DB , covjeku koji je organizovao evente, i covjek koji se trenutno bavi poslom vezanim za styling auta. Vise nego dovoljno ...

Pitanje: Jel to Dimce nema svjetala? jel to ti i Ljuboje vozite bez svjetala? zasto je Ljuboje stavio detalj zute maglenke? Zasto se takvi detalji nalaze na Rat style autima sirom svijeta? itd itd itd ....



Ako si ,kao sto kazes, zadovoljan druzenjem i ljudima koje si vidio , onda do ovog komentara nije smjelo doci. Nesto onda ne stima.
Osjecam se licno prozvanim ovdje jer sam licno organizovao styling i db u Gradisci uz pomoc 5 ljudi koji su mi izasli iz susret i dosli iz Vukovara, Novog Sada, Sarajeva i Banjaluke i birao sam licno sudije. Sutra da se desi isto opet bi sudije bile iste. Molim da mi navedete ljude koji bi bolje ocijenili proslonedjeljni styling u Gradisci.
Doduse samo dva covjeka su mi se zalila na ocjenjivanje, al nema veze ... meni je to isto kao da ste se zalili svi.

Ovo sam napisao jer zelim da stavim tacku na kojekakve prozivke zbog prasine, lokacije , sudjenja , vrucine, skupoce pljeskavica itd itd itd. Uvezao je covjek novog audija A4 i jos je bio sam i sjedio sam na vrucini i bilo mu dobro, pa mi se zahvalio na kraju i rekao da smo ipak uspjeli.
Ako neko ima nesto jos nejasno neka mi se obrati preko PM, i rado cu pojasniti, a ovu vrstu prozivke mislim da nisam zasluzio kod vas nikoga...

Sorry na off-u ove teme , al morao sam ...
 
Član
ovako da krenem iz pocetka.....:icon_rolleyes:

kad sam pricao o strucnosti sudija nisam mislio na kompletan styling nego samo na rat style (moja velika greska sto se nisam lijepo izjasnio)....

nakon danasnjeg razgovora, kojeg sam obavio sa organizatorima i sa sudijama, uvidjeo sam da nije problem u sudijama:icon_confused: vec u trenutnoj situaciji na rat style sceni u BiH i okolini...

znaci, ne postoji kriterijum ocjenjivanja tj. bodovanja po kojem bi sudije mogle da pravilno ocjenjuju takmicarska rat style auta....:icon_mad:

pa su prepusteni sami sebi i svojoj individualnoj procjeni, naravno to nije njihova greska niti bilo kog organizatora;)....

vec, kao sto sam spomenuo, tome znatno doprinosi trenutna situacija na rat style sceni:icon_sad:,
jer je ovo mnogo mlada disciplina kod nas i okolini pa zbog toga nisu jos donesena sva pravila i kriterijumi za rat style takmicenje....

njen zacetnik u BiH je Ljuboje;), ja sam drugi, a treci Dimce.....

a sto se tice ismijavanja mojih felgi od strane Lige.....uhhh.........to je bila lijepa navlakusa na koju je Puki nasjeo :lol::lol::lol:

zbog neprospavane noci i dalekog putovanja bio sam mnogo nervozan i previse ozbiljan prilikom prezentacije auta i nisam ocekivao salu od strane sudija...jbga......to je moja velika greska ali su mi je veliki drugari i oprostili...Dalibor, Liga, Rajko i Alex :cool::cool::cool:

a sto se tice Dalibora i njegove muke (da ne pricamo o finansijskoj i materijalnoj steti) koju je pretrpio prilikom organizovanja skupa...o tome se moze pisati dva dana, zato prijatelju moje misljenje o sebi znas i imas moje duboko postovanje, jos jednom OPROSTI Pukiju...ali, se opet nadam da ce iz ovoga nesto pozitivno da se stvori ;)

a tvoje misljenje o mom autu znam i veoma sam ponosan sto imam takvog iskrenog kolegu i prijatelja:icon_smile:


zbog VELIKOG NESPORAZUMA doslo je do cega je doslo...ne ponovilo se vise nikad nikome :icon_sad:..........

od moje strane ovakvo nesto vise nikad nece biti ponovljeno, jer ovakvim stvarima nije mjesto na forumu ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top