Golf mk1 Rat Stylz

Golf mk1 Rat Stylz

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hvala tibore na ideji....imam par jos ludih ideja..ali ide pauza od nekih mjesec dana...krecem sa radovima na bijelom kecu;)
 
Član
ja stao ondje kod pekare, zvao te bio si nedostupan, vidim otvorena ti vrata od golfa, al nigdje nikoga, zurio sam, inace bi cekao dok dodjes
 
Legend
d@llygti je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
bas me interesuje ko je sudio, pa je ispalo ovako kako ti kazes..
jel ti sad jasno zasto ja ne idem na style, niti se uopste trudim da sredim auto za event..
Kolega ja sam odredio sudije i dalje stojim iza toga.
Samo zelim da mi odgovoris da li si ti imao priliku da vidis
sva tri ocjenjivana auta u RAT Style klasi u Gradisci pa mozes rasudjivati o kvalitetu ocjenjivanog i kompetentnosti sudija ili rasudjujes na osnovu cula-rekla-kazala po forumima ...
Koliko mi se cini nisam te primijetio na SR u Gradisci ... Ispravi me ako nije tako i oprosti ako grijesim ...

Pricao sam sa pukijem, jer mi je pravo zanimljiv lik, i svaki put naravno zelim da pobjedi, jer mislim da on u bih ima najvece izglede i najludje ideje sto se RAT style tice.. nisam bio u gradisci, niti sam komentarisao event, kao niti bilo sta vezano za taj event, samo sam se uhvatio tog dijela koji mi je on ispricao, i sve mi je bilo jasno..

realno gledajuci, ljudi koji furaju german ili extreeme ne mogu znati dovoljno o RAT style da bi ocijenjivali neciji auto, gledam iz svoje perspektive.. mislim da kod nas sudije jos uvijek nisu dorasle tome, ukljucujuci i tebe (bez ljutnje ;))

RAT je specificna linija stylinga, prepuna nekih stinih folova, koje ce razumit samo oni koji vole i furaju taj stil, zbog toga bi najbolje bilo da imamo nekog vrhunskog rat stylera kao sudiju u toj disciplini, kao sto si ti u germanu ili madzid u extreemu, jel kontas o cemu pricam ;)

a zakidanja na stylu je uvijek bilo, i bit ce, jer je to objektivno, zbog toga sam napisao ono gore iznad u prijasnjem postu.. nezahvalno je ocijenjivat, a i biti ocijenjivan :icon_smile:
 
Član
Puki je jedini pravi Rat-Style, na svaki event dodje potpuno drugim konceptom
i auto tako uvijek drugacije izgleda. :cool:
Zbog toga ima moj vrhunski respekt. ;)
 
Član
jusuf je napisao(la):
ja stao ondje kod pekare, zvao te bio si nedostupan, vidim otvorena ti vrata od golfa, al nigdje nikoga, zurio sam, inace bi cekao dok dodjes

culi smo se...sledeci put ce biti bolje ;)

dario20 je napisao(la):


evo uz ventile:lol::lol:

ekstra ideja...
imao sam ja nesto ludo na mjenjacu samo sto sam morao skinuti zbog murije..a to je :D

img2473800x600.jpg


noke ;)......sve ce doci na svoje mjesto, najbitnije je da smo odlucili i dogovorili se da od necega moramo krenuti:icon_smile:

grujo kralju....znam za tvoje misljenje i mnogo ga cijenim :cool::cool::cool:

a evo da pokazem i sliku od prosle godine (mjesec mart)...prvi set mattiga na golfu...

img2422800x600.jpg
 
Član
juce sam na kratko otisao do Loznice...posto mi je supruga u bolnici (porodjaj) morao sam ranije doci;)
evo par slika....

IMG_0772.jpg

IMG_0776.jpg

IMG_0779.jpg

IMG_0778.jpg

IMG_0777.jpg

IMG_0774.jpg
 
Početnik
vec ti reko na drugom mjestu sta msm o tvog golfu al da opet cestitan i neka sreca prati buducu prinovu u porodici
 
a ***** ga pa gdje su Mattig :icon_eek: ako kazes da si prodo jer su ti presiroke i auto ti je nevoziljivo i polomise trap razocarat cu se debelo u tebe :D

znas onu go hard or go home, e moj Puki, nikad chunera od tebe :lol:
 
Član
Cool ti ja autic bas sam bio kraj tebe na stylu u Gradiskoj...bas je prepun fazona bas sto se ocekuje....I naravno reko si da ti je ovo 4 ili 5 style i da nista nisi dosad osvojio.
Mislim da zasluzujes pobjedu barem na nekom eventu, a i sudije ako odredjuju svaki put jedne te iste to nije takmicenje vec bukvalno kopiranje eventa, mislim podijelite pehare po prijavama pa da ostali ne dolaze....
Iskreno ja sam se samo prijavio tamo iz jednog razloga da vidim auto pred ocima jer mi se plocica na DVD nemoze skinuti a da ostavljam na nekoj njivi tamo nije mi padalo napamet. ..... Cak sam se i isfuro ranije nisam ni sazno rezultate :D

Sretno u daljnjim radovima i inovativnim idejama :D :D
 
Član
ovako......auto i nije bio spreman za show u Loznici...ovo sve sto vidite je bilo u gepeku:lol:
bez opreme ne idem nigdje;)

inace u loznicu sam stigao u subotu popodne, pravo iz bolnice:icon_biggrin:

mattig ne vozim svaki dan.....jer se ovako ne moze voziti po nasim putevima;)

IMG_0593.jpg


hvala svima na lijepim zeljama....

PS....dobio sam sina juce ujutro :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top