golf MK1***fancar

golf MK1***fancar

Član
eto ako oces uzimati zabrikanke imam ti ja ako hoces samo nadi nekoga u sarajevu ko ce da ti ih dostavi nisu puno para a to da uskih ima vise nego sirokih to si se zbunio moguce obrnuto
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Os savjet,eve ti:Uzmi za pocetak fabricke neko je prodavao na foumu za 30km i toniraj ih u crveno

.nOKe je napisao(la):
cek cek.. na rat look kristalne stopke :icon_confused::icon_confused:

male stope podrzavam svkako, ali mislim da bi za pocetak trebao skinut ove pragove, ovaj naprijed lip uzeti sa GTIa, fabricki onaj sto ide ukoso, pa bi to onda licilo na nesto :cool:

moja preporuka je definitivno uska stopa, ali samo farbricko izdanje..

U potpunosti se slazem,uske bez ikakvog bling bling efekta
 
Član
Stavi fabricke i ofarbaj ih skroz u crveno bez ostavljanja ovog narandzastog na zmigavcima znaci komplet u crvenu i najjeftinije ti je ...

Mada su dobri i ovi pola bijelo pola crveni il bijelo crno :cool::cool:;) ako mos naci pojeftino

One sto si postavio na slici skroz bijele nemoj ne stoji to nikao :icon_rolleyes:
 
Član
idu fabricke...
definitivno
i farbam samo u crveno a migavac ostaje...ako mi ne bude dobro uzivo,onda sve u crveno...
 
Legend
jesi rijesio vezni lim i to za male stopke druze?

super si odradio pirelice , nek su muda otpala,dobar je rezultat bar hehehehe :cool:
 
Član
extra izgleda ovako, samo ako se ne varam ne sjaje se cepovi kao felge, jesi razmisljao o tome da ih ofarbas u boju auta ili u mat crnu?
 
Član
ima neki sitni detalja koji i se ne svidjaju ali boze moj ako se tebi svidja on je ok, sretno u nastavku ;)
 
Član
Divim ti se na odvažnosti i mudima kada možeš posjedovati i voziti ovakvo auto!Sigurno te nije briga šta drugi misle o tebi,respect za to.;)Ja bi u ovakvo auto ušao jedino ako imam kartonsku vrećicu na glavi
 
Top