golf MK1***fancar

golf MK1***fancar

Cuj dizat :icon_question::D WTF :D:D:D Ne dizi bolan ostat ces bez gewindi :D Ja i onako trebam uskoro u Bijeljinu :D Bas mu lezi mrtvi pod ne diraj nista tako ti sarafa devetke :lol:
 
Član
definitivno ova

ali ne bi bilo lose da nadjes smooooked jes malo skuplje ali bi ti vise lezalo

extra ce mu lezati samo onaj falc koji ima ispod stopke uzmi i rasiri malo kad budes radio da dobijes ovo,po meni je vrh.
Neznam koliko se dobro vidi ali vidis da ovaj falc ispod stopke izlazi sa strane po neki 10 cm a kod standardne je ovaj pad odmah na kraju stopke.
 
Član
ja sam razmisljao o bijelim ili o crnim... :icon_rolleyes:
a necu nista mijenjati na limariji..sve ostaje fabricko...
 
Član
Os savjet,eve ti:Uzmi za pocetak fabricke neko je prodavao na foumu za 30km i toniraj ih u crveno bas kao na ovom golfu sa slike,a onda kasnije mozes uzeti kristalne ali samo one crveno-bijele kao sto sad imas samo krace,nikakve led diode i te sprdnje ne dolaze u obzir !!! ;)
 
Član
ma kakve led diode :lol:
samo cristal obicni...
ali sam razmisljao o bijelim cristal (marke FIFFT)
ili o crnim...
a ne kupuje mi se dva para stopki...
ili fabricke ili cristal-ali koji :icon_rolleyes:)
 
Član
Ma daj nekupuju ti se,ko ima ako ti nemas...

Pa cristalne su oko 200km a ove org. su 30km i sad ces ti gledati u ti 30km daj molim te....uzmi obe varijante i mjenjaj kako ti ce "cejfi" da ja ne dolazim tamo....:icon_twisted::D

ozb. za pocetak uzmi obicne jer 30km je sitnica a bice fino kad se toniraju vjeruj mi ;) a te kristalne mozes uzeti kad hoces jer zna se ko je gazda :D

-Te potpuno bijele/crne ne dolaze u oibzir jer su pre,pre u fazonu japan style......a ti to ne zelis...
 
Legend
ovako kako je frenkie rekao....

a fine su i kristal "smoked" verzija

golf-1-gti-heck.jpg
 
Član
ha,ha frenkie da nije previse... :lol:
imam mogucnost da nabavim ovako nesto...
idu na fazon cristal,ali nije onaj u potpunosti...
marke FIFFT


a male stopke ovde imam za 30km...i to ljudi mole... :lol:
 
Član
Joj covjeka jes zapeo za ove bijele.....j*alo te to,to je isfurano jos 98-sme kad je moj komso imao keca napucanog i jedini imao takve stopke u gradu....j*o to....uzmo fabriku :cool:
 
Član
joj j*em ti zivot!
i fabrika i sve! :icon_smile:
sad tek ne znam sta da radim...
ako ne uzmem ove bijele( :lol: ) pa ih ofarbam u crveno,onda cu uzeti one fabricke...
 
Top