golf MK1***fancar

golf MK1***fancar

Član
:lol: pa otprlike...
ja nemam kompleksa ni sekunde...
sa ponosom vozam ovo auto,i ponosan sam na svoj rad! ;)
a drugi mogu da me podrzavaju,i ja im se zahvaljujem...
a postujem i druge ljude,kojima se ovo ne svidja,ali ti ljudi ne mogu uticati na mene i na moju psihu...
 
Član
ljuboje je napisao(la):
:lol: pa otprlike...
ja nemam kompleksa ni sekunde...
sa ponosom vozam ovo auto,i ponosan sam na svoj rad! ;)
a drugi mogu da me podrzavaju,i ja im se zahvaljujem...
a postujem i druge ljude,kojima se ovo ne svidja,ali ti ljudi ne mogu uticati na mene i na moju psihu...

Samo naprijed;)Ako išta siguran si da nigdje na svjetu nepostoji nijedan kec kao tvoj,što nemora biti dobra stvar:icon_smile:Al opet;)
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Divim ti se na odvažnosti i mudima kada možeš posjedovati i voziti ovakvo auto!Sigurno te nije briga šta drugi misle o tebi,respect za to.;)Ja bi u ovakvo auto ušao jedino ako imam kartonsku vrećicu na glavi

zadnja ti je dobra... meni auto super, unikat i nije čuning:cool::cool:;)( makar probij rupe u vreću da vidiš):D
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Divim ti se na odvažnosti i mudima kada možeš posjedovati i voziti ovakvo auto!Sigurno te nije briga šta drugi misle o tebi,respect za to.;)Ja bi u ovakvo auto ušao jedino ako imam kartonsku vrećicu na glavi

zadnja ti je dobra... meni auto super, unikat i nije čuning:cool::cool:;)( makar probij rupe u vreću da vidiš):D

naravno,ta nisam lood;):lol::lol::lol:
 
Član
Druze znaci auto ti je extra trebalo je mnogo puta dati guzice da bi auto ispalo ovako...meni bi bila velika cast sjesti ovakvo auto i provozati se kroz centar grada a onaj koga je to sramota necjeni ni auto ni tudji rad i vjerujem da nije nikada nista ni radio na autu,nisam ljubitelj VW jer sam oba puta padao i po 2000km na njima imao i keca i dvojku.ali ovaj je stvarno extra,pogotovo hauba,svaka cast i samo napred...;) ;) ;)
 
Član
ha,ha...hvala...
ja svaki komentar postujem...
ali ja garim po svom i ne planiram skidati haubu,maglenku,pragove,galeriju i sl ,samo zato sto mi drugi tako kazu...
ja imam svoj pravac... :123:
 
Član
ljuboje je napisao(la):
ha,ha...hvala...
ja svaki komentar postujem...
ali ja garim po svom i ne planiram skidati haubu,maglenku,pragove,galeriju i sl ,samo zato sto mi drugi tako kazu...
ja imam svoj pravac... :123:

svaka cast ;)
 
Član
evo i mene druze....mislim da znas moje misljenje o tvom golfu:cool:
tako da nema potrebe da govorim ali zbog ostalih...neka i oni znaju moje misljenje...
SAMO NAPRIJED!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Član
brate mili sretan rodjendan sa zakasnjenjem;)
felge nemoj slucajno da diras PUN POGODAK:cool:
Svaka cast...april....pravac ZLATIBOR:icon_smile:
 
Top