Golf Mk1 16v

Golf Mk1 16v

Član
@ fiat_hgt
ma jasta nema vise labavo :D hvala brate

@Mrva
hvala druze jako fin i zanimljiv tekst;)

@ pukim48
joj koliko mi je vremena trebalo da se odlucim na ovaj korak... al eto valja uspije to sto sam planirao:cool:
 
Član
VW_freak je napisao(la):
moky crx je napisao(la):
druze samo naprijed ima da reze ko" fen.haha
sto se tice karba bice muke al i na kraju zadovoljstva.
bitno je da se pocelo sa radovima a sve ostalo se moze kad se hoce pa i ti karbusi ce proradit pa makar i naopako.
SAMO NAPRIJED sve sto treba tu je auto masina i jaka volja.

naravno druze nema sad odustajanja idemo do kraja;)

naravno do kraja da idemo.sad kad sve imas da odustanes NIPOSTO.
kecman ima da ide na race pa makar i bez motora.
idemo da ga saberemo jer ima nekih viska dijelova ,ai dosta mu toga fali.
POOZZZ
 
Član
evo jedan mali update.. danas uhvatio vremena za deklo i ovako je ispalo



stigli su i zadnji rubovi od naseg kolege "alenx" jos jednom hvala njemu i Trizex-u koje je ovaj put bio u ulozi brze poste:cool:

sto se tice keca nije se nista puno desilo motor sam malo pregledao ono ocistio
slijedece ide varenje rubova nabavka karbova i izrada 4-2-1 izduva...

posto sam kupio novi auto za svakodnevnicu malo sam stao sa kecom al se nadam uskoro da cu se moci vise posvetiti njemu:123:
 
Član
Ahh, sta reci BRATE, nego sto sam ti reko i prije, SVAKA CAST za projekat i namjeru. samo se sjetim svog keca i dream teama, odma mi je drago radi tebe i tvojih namjera. sto se tice pomoci, znas da nisam automehanicar, ali za akciju fizikale uvijek sam raspolozen. :cool:
nemora bit brz, al nek bude najbrzi. heheh:lol:
 
Član
@ Dzina pa eto sklepat ce se nesto nece biti najbrzi uvijek postoji bolje ljepse i brze al najbitnije u svemu tome da sam ja zadovoljan;)

@ enesss pa eto prvo je bila ona zamisao ma daj ba da se nesto sastavi .ebes izgled... al onda shvatim da to nije to pa ono reko bolje raditi 2 godine al da bude kako treba:icon_smile:

@ mirsadgolf i ja kazem zivio golfach :lol::123:
 
Član
evo opet se malo vremena uhvatilo za kecana pa reko da podijelim sa vama.
stigle bregaste od kr-a.



evo onda namontirane brege od kr-a



i jos jedan fini dio sam nabavio orginalan strut bar (ako sam tacno napisao :icon_smile: ) za keca



sad se dvoumim izmedju karburatora kao sto sam na pocetku naveo i digifant ubrizgavanja...
 
Član
ArminM je napisao(la):
kao sto sam ti i na pocetku rekao, mani se karbasa:cool::cool::cool:

pa kontam ono vise se razumijem u te elektricne dizne i ostale stvari neg u karburatore o njima bas nemam veze oko podesavanja i to... al eto i tu me ceka jos posla brdo, al polako uskoro treba da mi stigne izduvna grana od abf-a. fali mi sad jos usisna od abf da bi kompletirao...
 
Top