Golf mk1 1.6 & Yugo 1.1 DMB

Golf mk1 1.6 & Yugo 1.1 DMB

Član
Pa vjerovatno ce biti kad ih zavrsim zavisi od mojih finansija,ali znam samo da i h necu prodavati prije nego sto sve 4 ispoliram i prelakiram da bude fabrika i bolje
 
Član
E posle ove j*** zime treba malo i raditi ha jelte.Da neduzim kupljeno je

-nova letva volana
-nove manzete za letvu jer su nove od stajanja ispucale
-gumice za prednji trap
-prednja ramena
-zadnji kocioni cilindri ima jos nekih sitnica a trebam sledece sedmice opet u nabavku da to onda sve fino kompletiram .

Slika ce biti sutra odo malo odmoriti danas bio naporan dan islo se u nabavku koju sam planirao odavno.Znaci kupljena sjedista danas od Opel kadeta mislim da nisu radjena nista bar onako odoka i sine su radjene


 
Član
Evo zavrsila se letva volana ociscena namazana i promjenjene manzete
ugl marka je Cam gears Made in Italy jer ova za razlike od Yugine obicne nema unutra plasticnu piksnu,a ostatak dijelova trebam dobiti u utorak srijedu i onda finalno sklapanje trapa ima dosta lakiranja poliranja i zajebancija evo sad ovih dana planiram izradu prese sa dizalicom t pa razmisljam kako to jr ce me oglitit majstor dok sve uradim za jedne gewinde :tooth::tooth:

stara i nova


 
Član
Zavrsene obe 7" i jedna 8 je prva ruka odradjena -malo je prljava nisam je ocistio za suting,druga se sprema :luuud::luuud:


Zvanicno zapoceo projekat "Limenjaci" tj osmisljanje DIz limenih branika sve je isplanirano i spremno ,a danas se malo radilo oko priprema da legnu kako treba


Veceras jos trebam otici po metalne ratkape i dvije felge-stara tipa ,uskoro postavljanje lajsne fabricke na prag
 
Član
Evo malo se radilo na kecu malo sam ga cvrknuo ozada pa sam to odmah rijesio kupio novi branik pa onda mali lip pa pojaseve zbog sledece registracije i jos nekih sitnica

A ovo sranje sam jedva nabavio i probao ocistiti svime mogucim i na kraju smirgl majka ali nije jos ispolirano bice sutra

Evo jos jedan projekat je sretno zavrsen bilo posla pocelo se i necim novim zanimati i tako =>
\

Onda na red doslo nesto novo sto sam otvorio u svojoj firmici i de za pocetak i bolje nego sam ocekivao -PJESKARENJE :laught29::laught29:

Privremena komora, koja je pre tri dana zavrsena i testirana:D




Pa onda jos jedan projekat lika koji me je nasao iz Nove Gradiske za pjeskarenje


Kurbla je ispolirana ali sam zaboravio uslikati.
 
Član
Exip 15" 7J koje su ujedno na prodaju,pjeskarene polirane i srce spremno u sprickitu za lakiranje u zeljenu boju



uz feluge idu i cepovi vise na http://www.pik.ba/artikal/3823989/exip-felge-feluge-15-7j/

Evo za kolezu Zelju i njegovu Asconicu






i bila bi i treca slika ali kloc zaboravio uslikati:laught29:



Palo malo prasine,druga 8-ica je osmirglana sto znaci da ce uskoro biti i ona gotova

Pravo malo carstvo koje zajedno ima oko 1000 godina kad se sabere:tooth::tooth:

Ove idu na keca malo ce biti prepravke bice bijele sa poliranim krakovima i rubom

Sledeci projekt Melber 65" sa ludjacke Alfe Guliete sa 2x Weber 32/32 fabricki
 
Član
Bice nesto :wicked:




Sledece na redu su lajsne za prag i ATS-ice da se zavrse da bude spreman za sledecu zesonu sto se tice stajlinga jer ce se malo putovati dalje sa njim

Nesto staro 47 godina koje je izgledalo 'vako



je dobilo malo fejsliftinga pa sad izgleda 'vako



gazda kaze da su 'nako :p:p
 
Član
Još jedna tura dijelova za Jugića stigla usput nabavio i karburator DMTR standardni
Još doboši i 5. i to je to
 
Top