Golf mk1 1.6 & Yugo 1.1 DMB

Golf mk1 1.6 & Yugo 1.1 DMB

fin projekat nema sta yugo si dobro zapoceo sve ok felne si super odradijo nema sta sam 7j stavljas naravno naprijed pazi dobro kad spustis auto zapinjace ti gume u rub blatobrana tok jos nisi ovarbo auto izvuci rubove vani ili is stuci skroz unutra da su ravni inece zapinje iz iskustva ti govozim
 
Član
rabbit82 je napisao(la):
Odlican posao, lepo radis, jesi li jos nesto radio na golfu? Ajde molim te objasni mi kako da uradim cajgere na PM, unapred zahvalan i srecno u daljim radovima.
PozdraW ;)

Cajgere sam kupio gotove kod mene u Banja Luci u Auto Stilu cijena je bila oko 40KM davno je bilo nesjecam se ,a to mozes i sam uzmes skines svoje odneses da se skeniraju i onda se na kompjuteru mnalo zezas sa tim zavisi sta hoces da dobijes a onda kad to odstampas odneses na plastificiranje i to je ukratko to.A sto se tice Golfa sad trenutno miruje nece se raditi na njemu jedino sto cu ga pocetkom mjeseca doterati malo u red za takmicenje u Gradisci.
Pozz
@Dado sto se tice prednjeg dijela nema sjecenja nema savijanja sve ce bbiti standard ali vjesanje ce manje disati tako da ce Gewinde reci svoju mjeru :)
 
Član
Hvala druze na savetu, videcu da to uradim u toku sledece nedelje pa ce da vidimo kako ce da ispadne. Puno podrske u daljem radu pa izbaci slike, veliki pozdraVW ;)
 
Član
Evo danas bilo fino vreme pa sam uzeo malo svoje feluge raditi ,dobio sam od kolege Srdjana neki Body-ev skidac boje znaci radi posao bas .
Nakon 3 ruke skidaca to izgleda ovako :


Jos cu prije lakiranja skinuti ima na nekim mjestima je ostalo tackica ali otom potom prvo da se ispoliraju pa ce na lakirnaje samo nisam jos nacisto sa bojom znaci mogu prijedlozi komotno:
1. Zlatna (boja auta) ;
2. Isto crna kao sto je bilo
 
Član
Ove ATS Classic felge su mocne i svima poznate i dobile su ugled u ovakvoj originalnoj kombinaciji, tako da smatram da je crno-siva kombinacija daleko najbolje rjesenje
 
Član
Evo druze sredio sam cajgere, odlicno su ispali imajuci u vidu da sam radio prvi put. Hvala ti puno na savetima :cool: i veliki pozz

http://img641.imageshack.us/i/dscf13291.jpg/
 
Član
@ Lm znam i ja sam to razmisljao mislim da bi u boji auta bilo malo prezatvoreno i zatvorile bi falc tako da ce ostati u crnoj a pored toga i ako se nedaj boze budu prodavale lakse ce naci musteriju u toj kombinaciji
@ Rabitt ako su ovo prvi cajgeri koje si radio ovo je extra .
Moja preporuka je da uzmes jos LED-ice obicne i stavis umjesto sijalica a u onoj gornjoj plastici izvadi zelenu foliju i stavi niklovanu traku ;);)
 
Član
Kao sto rekoh prvi mi je put, izvadio sam zelenu plastiku i planiram da postavim led ali kanije. Treba mi auto pa sam morao da sve vratim na svoje mesto. Hvala na podrsci i na savetima, pozdraVW :cool:[/align]
 
Član
Evo veceras se malo lijecili zivci :luuud::luuud: pa sam krenuo lagano ove dve prednje 7 j sredjivati posto one nisu nigdje udarene i krive a zadnje dve su vjerovatno zapete za trotoar ili tako nesto pa cu ih ipak kasnije odnijeti da se to zavari ,ali u svakom slucaju kad sam krenuo skidati boju pogledam iznutra i skontam da je neki nindza skidao pajserom gumu sa ALU feluge :ljut::ljut: i na njoj su ostale parnice onako osrednje duboke pa sam kupio Body Aluminium kit i krenuo u akciju prvo dobro ocistio navukao i osmirglao i onda onako iz zeze probao moze li se poliarti i donekle sam i uspio jer nije velika povrsina nego su male tackice .
E sad videcemo posle praznika ako se dadne smirglati eto resnja za ostecene rubove :wicked::wicked:.







Definitivno ce ovo bti poliranje sa gustom jer je materijal prelijep ovo je sve sa smirglom P 800 znaci imam jos 5 ruku smirgla znaci bice Gloss&Shine :luuud::luuud::luuud::luuud:
 
Top