Golf IV

Golf IV

Legend
Kolege su vec vecinu rekle, dakle unutra carbon a-a, moze na ovaj fazon onaj kao bruseni alu folija, to bi bilo za 10 svakako.. ili crna sjajna, isto to vazi i za krov, meni se carbon gadi vidjeti i na autu do mene :D

sa felgama si pogodio, jest da su malo isfurane al bar nisu isfurane u 19" dimenziji :D
 

187

Član
hvala svima na komentarima, sve vas razumijem.. jbg danas valja ovo, sutra ono i tako u nedogled, vecina ovih stvari je uradjena davno (kad je bilo furka :p ), samo nisam ja objavljivao.. krov, retrovizori i stokovi su uradjeni prosle godine, to sam iskreno uradio samo radi crno-sive kombinacije a ovo ostalo je prije :) .. ja sam iskreno umoran vise od nekog cackanja i ulaganja :) koliko god ga pazis i cuvas vazda nesta bude.. neki dan mi iz "cista" mira crce akumulator al eto mi smo "debili" i ludjaci za ovim limenim govnima.. nekad nemam para za pantole al za gorivo vazda imam :) sad malo pauza, pa cemo vidjeti, mozda se i proda auto ko zna..
Iskreno razmisljao sam o air rade-u i nekom bijesnom motoru i naravno uzeo bi pragove zadnji branik i spojler od R32 al vidjecemo sta ce biti..
 
Dobra je na ovim 19kama samo tako :D. One 17ke su cisti promasaj bile po mome misljenju. Pohvala za branik i stopke. Ja sam sebi unutra uradio sprejevima sivim konzolu i rucke, karbon mi je malo isfurao. A sto si tice oznaka, nek si skinuo, najbolje je kad niko ne zna cim raspolazes :D
 
Top