Golf IV

Golf IV

Član
odlican golf, da je moj ne bih mu nista mijenjao, malo spustio i to je to. nekako mi je ova boja felgi malo neobicna, mada vjerujem da je uzivo puno drugacije, sve u svemu odlican auto
 
BHT Ovisnik
odlican golf,pravo lijep,sviđa mi se kako radis,za promjenu taman samo promjenis boju felgi i eto taman ko druge felge:cool: sta bi s felgama od S-a,mislim da bi one pravo dobro legle na ovo sve:icon_biggrin:
 
Član
Ovako, uvuci te tockove i spusti auto jer ovako je bar meni ruzno, presao si granicu max. ne lezi mu nikako, a kad stavis te opruge ima guma non stop da ti struze i dira od blatobran.
 
Član
CoL3 je napisao(la):
odlican golf,pravo lijep,sviđa mi se kako radis,za promjenu taman samo promjenis boju felgi i eto taman ko druge felge:cool: sta bi s felgama od S-a,mislim da bi one pravo dobro legle na ovo sve:icon_biggrin:

i mene interesuje cemu promjena sa S-a one su mi nekako najjace pogotovo na ovakvu kombinaciju :icon_rolleyes:
 
Član
Prelijepa mk4 kolega. Jedina zamjerka su mi felge, koje mu po meni ne stoje uopce. Odnosno boja njihova, ofarbaj ih u sivo ili crno i falc poliraj. I distancere prednje bih ja skinuo. Zadnjih neka :lol:
 

187

Član
ArminM je napisao(la):
odlican golf, da je moj ne bih mu nista mijenjao, malo spustio i to je to. nekako mi je ova boja felgi malo neobicna, mada vjerujem da je uzivo puno drugacije, sve u svemu odlican auto

ma necu mu ni ja sad za sad nista dirati, samo cekam da vidim kako ce bit kad promijenim zadnje gume i spustim auto.. ako tad bude bilo bezveze onda cu skinuti distancere...

MantaFan je napisao(la):
Prelijepa mk4 kolega. Jedina zamjerka su mi felge, koje mu po meni ne stoje uopce. Odnosno boja njihova, ofarbaj ih u sivo ili crno i falc poliraj. I distancere prednje bih ja skinuo. Zadnjih neka :lol:

ma razmisljao sam o tome, ali uzivo je srkoz drugacije.. jos kad se fino opere bas bude super (bar meni)

CoL3 je napisao(la):
odlican golf,pravo lijep,sviđa mi se kako radis,za promjenu taman samo promjenis boju felgi i eto taman ko druge felge:cool: sta bi s felgama od S-a,mislim da bi one pravo dobro legle na ovo sve:icon_biggrin:

hehehe.. ove od S-a su bile od druga mislio sam ih uzeti ali realno jesu one dobre i sve to al brate svako drugo trece auto ih fura.. ja iskreno ganjam nesta dobro a da nije ruzno.. nadam se da me razumijes sta hocu reci.. ;)

hvala na lijepim rijecima :D

Kerrim_93 je napisao(la):
preljep golf jos dok bude carbon bice extra samo naprijed ocekujemo nove radove;)

to to.. iduci mjesec kad legne plata ide aBd karbon krov, stokovi i hauba, ii ako nalete gume :D

M A R E X je napisao(la):
Ovako, uvuci te tockove i spusti auto jer ovako je bar meni ruzno, presao si granicu max. ne lezi mu nikako, a kad stavis te opruge ima guma non stop da ti struze i dira od blatobran.

brate nista nije iskljuceno, da prednje distancere prebacim nazad a zadnje skroz skinem...

al eto bice sta bude :D

hvala u svakom slucaju ;)

RAJA hvala vam na kritikama i lijepim rijecima, obavjestavacu vas o drugim promjenama cim sta uradim bice objavljeno..

:cool::cool:
 
Član
Lijepa četvorka, ali vjerujem da će se i ove neke sitnice koje bodu oči srediti ;)
jel se ovo nesto motas po Buca potoku :icon_biggrin: nisam te prije vidjao... nadam se da cemo se sresti jednom da pogledam ta vrata, kulerski pravo izgledaju ;)
 

187

Član
corradoM je napisao(la):
Lijepa četvorka, ali vjerujem da će se i ove neke sitnice koje bodu oči srediti ;)
jel se ovo nesto motas po Buca potoku :icon_biggrin: nisam te prije vidjao... nadam se da cemo se sresti jednom da pogledam ta vrata, kulerski pravo izgledaju ;)

jbg stari ako me nisi vidjao onda si corav :p

zivim tu 17 godina xD
 
Član
Jel može samo pitanje gdje i koliko si platio prednju r32 karambolku,jeli originalna ili je imitacija?
 
Član
Fin golf tu crnu plastiku na zadnjem braniku farbaj u boju auta i ukloni lajsne kad ih nemaš nigdje ne trebaju ni na zadnjem braniku...i felge pod hitno vraćaj u prvobitnu boju ovo baš ne izgleda najbolje ;)
 
Legend
Druze odlican je !!
svidja mi se na koji nacin ides, iako iskreno, mislim da bi mu uz ovu karambolku puno bolje stajale neke 18ke sa puno tankih krakova, no tvoj izbor, nekako mi "nezgrapno djeluje" pogotovo dok je odignut..
Moje misljenje jos da bi uz ovu karambolku naprijed, dobro isao i citav kit, ako ne to, onda bar da se na zadnjoj ofarba ovaj crni dio, pokusaj naci od GTIa one rore (okrugle 2 komada) i to bi isto super bilo, imas ih kupit kod barbica u kiseljaku..

Sve u svemu, auto koje zasluzuje sve pohvale, sretno u nastavku ;)
 
Top