Golf IV

Golf IV

187

Član
Eh ovako, nakon dugo vremena da se i ja nakanim predstaviti moje "novo" auto..

Znaci golf 4, 1.6 16V 77kw, 2001 god. el stakla, el retrovizori, dig. klima i one ostale stvarcice sto dodju, naslonjaci naprijed nazad, cobra alarm...

Meni i raji drag naziv SREBRENA STRIJELA :D

Kada sam ga tek kupio izgledao je ovako

















Pocelo se sa promjenama, kako to inace biva prvo bude promjena na prednjoj strani, a to je maska bez znaka.. :cool:





pa onda su na red dosli farovi da se ociste posto su bili prljavi :(

Prije



Poslije





Pa onda nakon duge potrage za stopkama, one su dosle na red..





Prije



Poslije



Meni najljepse stopke sto imaju na golfu 4, imao sam ponuda svakakvih (diode,fazon golfa 5 itd..) ali meni su ove nekako najbolje..

Eh onda je na red dosao moj rodjendan.. :)

Posluzite se rajaa :D



Nakon pauze od par dana pocelo se opet trositi i ulagati u ljubimca..

Sada su na red dosli distanceri H&R naprijed 2cm, nazad 2.5cm



Poslije tog, na red dosla i vrata :)

Neko kaze "isfuralo" neko ne, ali meni je dobro :D Svak ima svoje..





Pa onda malo "poziranja"



Nakon par dana uzivanja, ono bijelo govno poce padati, i odma moradoh zimske gume i zimski rezim :(

Jedna jutarnja dok sam cekao druga i rodjaka da idemo na posao..



Onda jedna "furacka" GTI oznaka



Ne mogu da vjerujem koliko je raja napacena, nekog prestignem i vide pise GTI to odma divlja gasa misle ja se ku*cim..

Posto mi se nije svidjalo mjesto za prednju tablicu, odlucio sam je skloniti..
Sad za sad je u autu ne znam kasnije sta ce biti sa njom :)






Eh konacno i ja da kupim felge, i mene sunce ogrijalo :D

Felge 17" prednje 8J zadnje 9J sa gumam 225/45 R17



Ali reko necu da je sivo hocu nesta drugacije, i nakon malih prerada u PS-u svidi mi se ova kombinacija i tako uradim..

Zastita





Pa farbanje..



I na kraju gotov proizvod..



Konacno docekan trenutak kada ce felgice leci na auto da vidim kako to izgleda na kraju..



Ja zadovoljan meni se svidjelo, distancere zadrzao na autu da izgleda sirokooooooo...






Posto je bio prljav, golfac je zasluzio jedno fino pranje..







Jedna onako..



Kasnije je kupljena i zikamu...



Posto mi se nije svidjala dimenzija guma 225/45 R17 odlucio sam da to promijenim..

Naprijed sam kupio 205/40 R17 a nazad jos uvijek trazim 215/40 R17

Prednje su postavljene na auto i to izgleda predobro.. U medjuvremenu lajsne poskidao i odnio na farbanje...





Posto sa ovom dimenzijom guma auto izgleda kao koza, kupljene su crvene opruge H&R koje trebaju da se postave za par dana..

Kupljena je i dugoooo trazena prednja karambolka R32, prefarbana i montirana na auto.. Izvinjavam se sto nemam slike kad je tek kupljena i kako je radjena jer sam je kupio i odnio majstoru da radi.. Nisam mogao iscekati.. Dok je on radio ja nisam bio tu vec na poslu i JBG :D









Jedna na parkingu ispred firme :D



Dok se kafa pila malo sam slikao svog ljubimca :p







Majstor zvao rekao gotove lajsne, pa odma trk da se to montira..









I da, skinuta je oznaka GTI jer jednostavno nisam smio niko prestici, odma neke mrke face neko divljanje gasanje itd...

Auto jos nije spusteno, majstor me zaje*ava..

Izvinjavam se na losim slikama, sve je slikano sa telefonom..

Toliko sad za sad.. Kad sunce ugrije bice pranje pa par novi slika ali kvalitetnije..

U planu je jos da se nadje (ako uspijem :D) zadnja karambolka R32 i pragovi R32..
Skinuti ove folije sa auta i staviti druge, karbon krvo, stokove presvuci u karbon, mozda i retrovizore..
Ne znam da li ste primjetili dva ostecenja na haubi, to ce se ovaj mjesec sanirati i uraditi bad look..

Nadam se da ste zadovoljni...
 
Član
Dobar druze Golf ;) Samo mi se ne sviđa to na vratim sto ima od lajsne plastike ili sta vec i to malo udubljene na haubi me nervira :icon_mad: Pravi to inace svaka cast extra je
 
Član
Preporodio si je, a imaš i ukusa, felge su mi prvotno bile čudne no sa ovom gumom kroz 45 izgledaju fenomenalno, specifično.;););)

Zadnje felge, manlo previše van za moj ukus.
 

187

Član
Belmin1 je napisao(la):
Dobar druze Golf ;) Samo mi se ne sviđa to na vratim sto ima od lajsne plastike ili sta vec i to malo udubljene na haubi me nervira :icon_mad: Pravi to inace svaka cast extra je

brate vracene su lajsne na vrata, ovo je bilo dok su one bile na farbanju..
a hauba iduci mjesec ide vakat joj je :D

hvalaa

BaXRS4 je napisao(la):
Preporodio si je, a imaš i ukusa, felge su mi prvotno bile čudne no sa ovom gumom kroz 45 izgledaju fenomenalno, specifično.;););)

Zadnje felge, manlo previše van za moj ukus.

vidjecu kako ce izgledati sa drugim gumama, i kad se spusti..
ako ne bude to to onda se skidaju distanceri.. ;)
 
Član
;)

Za detaljnost u predstavljanju auta.;)

Što se tiče auta, Golf k'o Golf, ali ovaj se malo više izdvaja iz mase Gnojfova.;)
 
Član
svaka cast golf je pojava :cool: samo po meni da ispoliras falc na felgama, da bi bilo ljepse ;)
 

187

Član
golf2 je napisao(la):
svaka cast golf je pojava :cool: samo po meni da ispoliras falc na felgama, da bi bilo ljepse ;)

hvala puno..

ma mislio sam ispolirati ali brate reko necu jes to super i sve ali neka malo za promjenu, mozda i to bude aBd, ali sad za sad je ovako i svidja mi se :D
 
Član
Interesantno uredjen auto,
jako mi se dopadaju stopke i R32 branik...
jesi li radio nesto sa enterijerom, vidim da si se maksimalno posvetio spoljasnjem dizajnu...

Molim te pisi na PM gde si nabavio stopke, ja bih voleo nesto ovako, Boki me satra :)
 

187

Član
Amel SF2 je napisao(la):
Fino si ga sredio ;)

GTI oznaka skinuta sad stavi R32 :D

hvala hvala..

heheheh.. jes jes sad ide R32 :lol:

fox river je napisao(la):
Kultura,da te sluzi jos i jos ;)

hvala brate moj ;)

deez je napisao(la):
Interesantno uredjen auto,
jako mi se dopadaju stopke i R32 branik...
jesi li radio nesto sa enterijerom, vidim da si se maksimalno posvetio spoljasnjem dizajnu...

Molim te pisi na PM gde si nabavio stopke, ja bih voleo nesto ovako, Boki me satra :)

sto se tice enterijera, samo sam uradio rucke u karbon..

u potrazi sam za recaro sjedistima i kad se skupi para da kupim onaj trokraki volan i sat od gti-a

to ce bit to sto se tice enterijera
 
Član
unutrasnjost felge u crno a falc poliraj, jos kad uradis sa karbonom sta si vec planiro i kad spustis bice super kombinacija sive i crne a a ovako .. jedina i najgora zamjerka boja/boje felgi ;)
 

187

Član
C.Norris je napisao(la):
unutrasnjost felge u crno a falc poliraj, jos kad uradis sa karbonom sta si vec planiro i kad spustis bice super kombinacija sive i crne a a ovako .. jedina i najgora zamjerka boja/boje felgi ;)

ma bice kombinacija crno/siva tako da sam i felge radio u toj kombinaciji, al vidjecemo sta ce dalje biti ;)
 
Top