Golf IV

Golf IV

Član
Fin golf,svaka ti cast na ukusu,samo da te pitam ove nove stopke sto si nabacio na njega je li to neka posebna izvedba golfa 4 nosi,jer ih nisam do sada vidjao?Pozz
 
sreo sam te 24-og za venom style,, mogu ti reci da lijepo izgleda
u pokretu,, felge su bas napolju :icon_biggrin: da ti ne pametujem
svak ima neku svoju viziju,, talko da samo guraj cvrka je pojava ;)
 

187

Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
sreo sam te 24-og za venom style,, mogu ti reci da lijepo izgleda
u pokretu,, felge su bas napolju :icon_biggrin: da ti ne pametujem
svak ima neku svoju viziju,, talko da samo guraj cvrka je pojava ;)

hvala brate puno..

ma joj znas kako je ne mozes svima ugoditi.. :cool:
 

187

Član
ja svako 6 godina nesta napisem na ovom forumu :)
dosadno mi na poslu pa se sjetih da nisam odavno bio na starom mjestu pa reko da svratim..
ukratko.. auto ofarbano uradjeno sve do najsitnijeg detalja, sad se samo voza i cuva :)
Uradjen crni karbon po krovu,stokovima i retrovizorima..
Unutra kombinacija crno-sivog karbona, led osvjetljenje i ubacena muzika :) cisto da ima basa..
Prije ljepljenja karbona, odmah nakon farbanja :)




Poslije lijepljenja karbona..
Zaboravih reci da su stakla ponovo zatamnjena, tako da sam maximalno gledao da uradim crno-sivu kombinaciju..









Nakon jedne (proslo ljeto) sezone vozanja 17" felgi doslo vrijeme za promjenu i kupljene 19" NISU REPLIKA :):p tako da je to do sad..


 

187

Član
malo rucnog rada sexy kapica :)














Toliko od mene :)
Jos jedino sta sam "ganjao" a nikako da kupim je trokraki volan, al i on ce doci na megdan ubrzo.. :)
 
Član
bas sam htio da kazem za volan...u sustini odlican golf felge extra sjele i izgledaju prejako kapice dobra zamisao,stopke jesu orginal il si ih radio..jedina zamjerka je ovaj carbon bar unutra..imas sad folije bruseni aluminijum i njime odradi bit ce ko orginal...i naravno od svega bitnog ganjaj zadnji branik r32...odlican golf meni bez carbona joss bolji..:)
 
sad je već više po mom ukusu posebno felge, međutim po meni i dalje bi stojao tvornički xenon dosta bolje na ovaj izgled, i carbon ti je viška. ali ako ti to voliš onda respektujem tvoj rad...
 

187

Član
bas sam htio da kazem za volan...u sustini odlican golf felge extra sjele i izgledaju prejako kapice dobra zamisao,stopke jesu orginal il si ih radio..jedina zamjerka je ovaj carbon bar unutra..imas sad folije bruseni aluminijum i njime odradi bit ce ko orginal...i naravno od svega bitnog ganjaj zadnji branik r32...odlican golf meni bez carbona joss bolji..:)


ma trazio sam branik al nema nigdje, tako da sam ofarbao svoj.. stopke su original, orginal su i felge, sve sto radim gledam da bude s ukusom i fabrika.. sto se tice karbona on je davno uradjen al nisam objavljivao i sad mi iskreno mrsko da skidam i stavljam alu al jbg bice nekad volje opet :D
 

187

Član
sad je već više po mom ukusu posebno felge, međutim po meni i dalje bi stojao tvornički xenon dosta bolje na ovaj izgled, i carbon ti je viška. ali ako ti to voliš onda respektujem tvoj rad...

ma iskreno kako je to meni naletjelo ne bi ni ti odolio :)

htio sam ja oriđiđi od r32 farove, ali eto ovi izletili pa reko neka isfura malo.. sto se tice karbona ako mislis na krov onda jbg iz nekih privatnih razloga sam to uradio radi raznih bacanja na krov (zvake itd..) a sto se tice ovog unutra, to sam htio radi "otvaranja" unutrasnosti.. ali ici ce tu prava kombinacija sa limetim tj alu detaljima.. bas kao u r32 :)
 
Član
S ovim felgama nema fule, svaka cast, predobar ti je auto. Slazem se za carbon, bolje bi bilo bez njega ali sta je tu je, samo guraj naprijed
 
Član
odlican golf ovo volim vidit sve na svom samo dodaj jos sitnica trokraki volan s rupicama na kozi malo ovu unutrasnjost sicevi su vrh i ova boja jesu lakirana ova vrata pa nekako drugacije izgledaju na spram pozadi :)
 
Član
auto je predobro uradjen, lakiran jako dobro , napravio si odlicnu transformaciju
samo ziv bio mani se tog carbona tj. folije ozbiljno narusava izgled, auto bi puno kulturnije izgledalo bez toga na krovu , posebno uz ove felge bi bilo super da bude elegancija na nivou :))
 
Super radovi, zavidim ti na felgama :D
lepeze ima ih dosta ali stoje na svakom autu super.
zamjerke su karbon i nazad sto je izvuceno u crno,
ali radio si po svom cejfu tako da imas veliku podrsku sa
moje strane, evo i ja zavrsavam svoju nakon dugo vremena.
 
Top