Golf IV TDI

Golf IV TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ok, hvala svima na podacima, bit će 90ks verzija, za sdi-ja sam znao i prije, on nije ni bio opcija iako se oni nađu najočuvaniji, a kažeš da je tvoj 1.9tdi 90ks trošio više od 8 litara (zammbo)? ili sam krivo shvatio, možda buba tolko troši, golf nebi smio nikako. 103ks je bolji, al treba nam i klima, tak da bi to ispalo više od 9000€ premda su to modeli ak se ne varam noviji od 2002.g. Bit će i tih 90ks velik napredak premda se sad vozi 1.6d :)
 
Član
corrado je napisao(la):
hvala na odgovoru, bar zbog dijela o kvarovima, iako mi potrošnja ne pomaže puno, crveno I, injection, ubrizgavanje drukčije jel? (ili jednostavno ubrizgava više :)) dakle potrošnja drukčija od ova 2 motora, btw nadam se da ovo zadnje nije iz iskustva ;)


jbg mora se svakakvih iskustava imati neka su i negativna
:D
 
Član
mora ti brate trositi 8,9 litara kazem ti da ta auta imaju dosta snage i vucu dosta goriva samim tim...nemoze jare i pare sa klimom ce 90ks izaci i na devet,moze trositi sedam litara kad ga najlaganije vozis haman na leru i to bez klime,klima vuce 30% potrosnje, brate buba trosi 13 litara i to bez klime nista ja samo realno govorim ,brate nisu ti ovo motori iz devedesetih godina sa 50 konja, a neznam sto raja toliko gleda potrosnju pa brate ti kad si kokuz trosi svaki, kad imas para boli te...
 
Član
a za 9000eura moze kupiti sa dva crvena slova i to 2003, moze se golf kupiti 90ks 2001god da te na cesti izadje max 7000eura
 
Član
gledam po oglasnicima, tražim, treba to bit očuvan auto, na nekim piše 120tkm, vidiš auto, ko da je prešo 300, 1.6d bolje izgleda od njega. oko mjenjača sve pepeo od cigarete, oko brava i po volanu izgrebano ko da su ga mačke vozile... Kad se naiđe na nešto stvarno dobro i očuvano, tu ni nije tolko bitna godina, al to se cijeni dobro. šogor prodo astru classic 1.7dti iz 2002 sa 250tkm i klimom za 6500€, kupio ju jedan autosalon, smanjili kilometre na 140tkm!!, promjenili presvlake na sicevima, malo uglancali i otišla za 8000€.
 
Član
pa dobro sto se tice na golfu je mana plastike oko volana,klime steka table i svega ostalog imaju los materijal i grebu se plastike ja sam u svoje cetvorke farbao te djelove u sivo i bilo je extra to je na svakom izgrebano...
 
ZAMMBO je napisao(la):
mora ti brate trositi 8,9 litara kazem ti da ta auta imaju dosta snage i vucu dosta goriva samim tim...nemoze jare i pare sa klimom ce 90ks izaci i na devet,moze trositi sedam litara kad ga najlaganije vozis haman na leru i to bez klime,klima vuce 30% potrosnje, brate buba trosi 13 litara i to bez klime nista ja samo realno govorim ,brate nisu ti ovo motori iz devedesetih godina sa 50 konja, a neznam sto raja toliko gleda potrosnju pa brate ti kad si kokuz trosi svaki, kad imas para boli te...
prosjecna potrosnja kod obicnog TDI-a 90ks ne smije prec 6L ak se fino vozi ne znam kako je tebi trosio toliko mozda je motor pokvaren. moj stari ima Polo Variant karavan 98god 1.9TDI 90ks i trosi na otvorenom kad se fino vozi 5L golf je malo tezi i moze uzimat 6 a vise ne bi smio
 
Član
smije smije cini ti se nemozes ti njemu izmjeriti potrosnju bez najmanje tri puna rezervara jer tad se izracuna prosjecna potrosnja a on moze trositi sest litara onuda kuda tramvaj ide a bogami u sarajevu ima puno brda i losih puteva i mora potrositi,njemu u servisnoj knjizi pise 5-6 litara ali sta mislis gdje oni mjere negdje na nekom aerodromu voznjom na 2000 obrtaja a bogami brate kad ti njega u sarajevu nagazis uz kovace on tada trosi,meni kod jarana na 1,9 tdi petici golfu na bordu zna pokazati i 15-16litara kad vozi uz kovace i po starom gradu...kontas
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top