golf IV ili mazda 323f?

golf IV ili mazda 323f?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pa doslo je do toga da nitko nema svoje misljenje nego idu linojom manjeg otpora, da se svide nekolicini

ako napisu golf ispast ce zadrti vw-ovac :D

ja kazem golf, je jer bolji auto,jere ga imam, a probao sam mazde sve od 323 do nove 6. nek se kvari vise, ne bih se uzeo 323 ,nema sanse

ako golfi ma socijalnu untrasnjost, e onda je ta mazda triput socijalnija

necu ic sad gledat koji je biser to izjavio nek se sam prepozna :lol:

+mazda
pouzdanoast
ovo ostalo na strani golfa.

323 je tehnoloski zaostala, onako za golf trojkom bih ju svrstao
 
Član
Ja ne vidim po cemu je Mazda socijalna..:icon_question::icon_question:

Mazda-323F_2000_1024x768_wallpaper_0a.jpg


Mazda-323F_2000_1024x768_wallpaper_0b.jpg


Mazda-323F_2000_1024x768_wallpaper_0d.jpg


Unutrasnjost izgleda mnogo kvalitetnije nego Golf, cuj socijalna hahah:lol:

Evo malo Golf-a:

Volkswagen-Golf_IV_1997_1024x768_wallpaper_03.jpg


Volkswagen-Golf_IV_1997_1024x768_wallpaper_06.jpg


Volkswagen-Golf_IV_1997_1024x768_wallpaper_07.jpg


Ja ne vidim nesto da je Golf tako opasan... :icon_question::icon_question:
 
Član
hehe joj svi bi mazdu a 99% ovi sto kazu mazda bi kupili golfa kad bi kupovali, nego ajd kad drugi kupuje onda kupi mazdu
 
Član
Ne valja govoriti u tudje ime sta bi a sta nebi! Ja sta kazem iza toga i stojim...
Ja evo satra se kako bi kupio golfa pored onakve mazde, prvo gledajuci unutrasnjost golfa i mazde, golf se ne moze ni porediti u izgledu u unutrasnjosti zato sto je bezveze klasika, a tako i za vanjski izgled. Golf je u Bosni previse nalajan kako je dobar a kvari se kao i svako drugo auto i hrdja isto tako kao i druga auta. Cijene su kao i u ostalih auta, neki su skuplji a neki jeftiniji ali opet kad gledas i kvalitet dijelova, itd... Da je toliko dobar i kvalitetan druga auta se nebi ni proizvodila niti kupovala. Dobro vecina bosanaca je posebna prica sto se tice izbora auta da se ne dulji vise....
 
Član
i ja isto stojim iza svega sto kazem, a vidi se iz prilozenog sta se vise kupuje, a znaju se i razlozi zasto se vise golf uzima necemo sad izmisljat toplu vodu, nisam ja rekao da je golf bolji ali je 100x isplatnije vozat u bosni golfa nego bilo sta drugo, imao sam do sad 30-ak auta od toga 5-6 golfova tako da nisam neki fan golfa ali kad se prica o isplativosti kod nas je golf zakon, tako da moj glas je za golfa u odnosu na mazdu
 
Član
Ja sam dao svoj glas za mazdu iz sljedecih razloga...btw neznam danas ljudi nesto puno precjenjuju vw pa za golfa 2 traze 5 000 vecina raje je prestalo da kupuje vw auta makar ovdje kod nas ... Golf je kruto auto neudoban klasika izgled jedino sto ima na trafici djelova kako kazu....za to sam vise na strani mazde jer je dosta udobnija ljepsi dizajn i jos ko zna sta .....
 
Član
ljudi niko vam ne odredjuje sta da mislite, nemojte ni vi drugima....nek svako kaze sta predlaze, ako neko voli golfa ne znaci da ga i ostali trebaju voliti...nekima je vw bog i batina i jedini proizvodjac auta, drugi vide i ostale..
postujte malo tudje misljenje, i ne pricajte u tudje ime sta bi i kako bi...
 
Član
Ovo je najlakši izbor ikada. Golf je bolje auto po svemu. Neki spominju udobnost kao prednost mazde. Wtf:icon_rolleyes:

Odavno traje pljuvanje vw-a i golfa na forumu, odjednom su svi ljubitelji japanaca i drugih auta. Iako većina i ne zna ništa o navedenoj mazdi. Budimo realni.

Jedina prednost mazde je što se manje krade.
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Ovo je najlakši izbor ikada. Golf je bolje auto po svemu. Neki spominju udobnost kao prednost mazde. Wtf:icon_rolleyes:

Odavno traje pljuvanje vw-a i golfa na forumu, odjednom su svi ljubitelji japanaca i drugih auta. Iako većina i ne zna ništa o navedenoj mazdi. Budimo realni.

Jedina prednost mazde je što se manje krade.

fala bogu neko realan da dadne odgovor
 
Član
GTi_Freak je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Ovo je najlakši izbor ikada. Golf je bolje auto po svemu. Neki spominju udobnost kao prednost mazde. Wtf:icon_rolleyes:

Odavno traje pljuvanje vw-a i golfa na forumu, odjednom su svi ljubitelji japanaca i drugih auta. Iako većina i ne zna ništa o navedenoj mazdi. Budimo realni.

Jedina prednost mazde je što se manje krade.

fala bogu neko realan da dadne odgovor

Mozda tebi jest...al' meni npr nije...
Godinama kod Svaba je najpouzdanije vozilo Mazda, to vam sve govori koliko su kupci u toj zemlji zadovoljni Mazdama. Istrazivanje ADAC-a...znaci nisu nikakvi amateri u pitanju.
Kvaliteta materijala u unutrasnjosti je daleko bolja nego kod Golfa 4 generacije, kod kojeg se plastike na vratima i u unutrasnjosti ljuste jer su presvuceni nekom tankom kozicom.
Mazda dosta udobnija od tvrdo podesenog Golfa posebno na dugim relacijama.

Sa motorima su tu negdje TDI i DITD. Kod Mazde je i cak tisi dizelas od TDI-a.
 
Član
Za tebe sam na drugoj temi utvrdio da nemaš pojma. Hvalio si motore koji su izbačeni iz upotrebe zbog toga što su rijetko prelazili preko 100 000 km.

Mazde jesu pouzdana auta, no treba malo drugačije sagledati sliku. Koliko će kvarova imati 150 mazdi 323 a koliko 150 000 golfova u Njemačkoj?

Kod mazde je čak tiši dizelaš nego tdi? Stari tdi motori su jedni od najglasnijih dizela, svi su im brundav rad pripisivali kao manu. Mazdin je tiši? Vauuuu:icon_eek: Daleko je taj mazdin dizel od tdi-a. Po svemu. Govorimo o jednom od najboljih dizel motora na svijetu;)

Da ne idem dalje...
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Za tebe sam na drugoj temi utvrdio da nemaš pojma. Hvalio si motore koji su izbačeni iz upotrebe zbog toga što su rijetko prelazili preko 100 000 km.

Mazde jesu pouzdana auta, no treba malo drugačije sagledati sliku. Koliko će kvarova imati 150 mazdi 323 a koliko 150 000 golfova u Njemačkoj?

Kod mazde je čak tiši dizelaš nego tdi? Stari tdi motori su jedni od najglasnijih dizela, svi su im brundav rad pripisivali kao manu. Mazdin je tiši? Vauuuu:icon_eek: Daleko je taj mazdin dizel od tdi-a. Po svemu. Govorimo o jednom od najboljih dizel motora na svijetu;)

Da ne idem dalje...

Ti si utvrdio da ja pojma nemam... ?? hahah:D:D dobar si.. :)
Ja sam tvrdio da je meni bolji SMART od one kopije Micka, ti si se protivio s cinjenicom i motorima do 2006 god... Sta je posle toga.. ??
:icon_exclaim::icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top