Golf IV 1.9 TDI 66 kw

Golf IV 1.9 TDI 66 kw

Definitivno c...jednobojne .
Male felge su za tog experimentisanja.
A da su vece na tu tvoju boju auta najbolje bi isla nijansa narandzaste mozda...
A ovo zasad jednobojnu sivu lijepo ofarbat i neces se pokajati...
 
A komplet zelene da ofarbam??1zelenistiker.jpgovako kao sa slike da budu i felge i retrovizori,a čeljusti il narandžaste il chrom..
 
Član
FARBAJ VISE
Ti izgleda imas viska para pa te svrbe kad si toliko zapeo iako ti svi govore da je bezveze to sto ti hoces
 
Gde ti logika da ima vise praznine sa 17kom nego sa 15kom. Ja bih je ofarbao u gun metal sivu jer nije velika felga za drecavih boja.
 
Gde ti logika da ima vise praznine sa 17kom nego sa 15kom. Ja bih je ofarbao u gun metal sivu jer nije velika felga za drecavih boja.
Zato sto su bile gume 205/40/17 i vise ima praznine izmedju gume i blatobrana nego sa ovim 15-kama..imao sam negdje sliku ako nadjem postavit cu je pa ces vidjet razliku,ne osudjuj odma druze
 
Ode ovo skroz kontra od onog sto sam ja pitao..niko nista da normalno kaze nego sve nesto kontra i neke druge ideje kazete..pito sam od one dvije kombinacije koja je ljepsa a ne da komentarisete kako nece lijepo izgledat i da farbam u sivo,vama ako nece bit lijepo ne mora ni bit ja tako hocu al se nmg odlucit boju i pitao vas samo koja je ljepsa boja i ponadao sam se da cete rec koja je ljepsa itd vi nesto skroz kontra..
 
Ne moze niko za tebe odlucit jer pravis za svoj ukus a ne tudji...
Pitas za misljenje ljudi iskreno kazu.
A ako ti je stalo da farbas i ne mozes se odlucis ofarbaj jednu prvo probas kako izgleda ako ti se svidja ofarbaj i ostale,ako ne lakse ti je jednu ocistit od farbe nego 4...

Koju god odlucis od te dvije bices upadljiv sigurno :)
 
Ne moze niko za tebe odlucit jer pravis za svoj ukus a ne tudji...
Pitas za misljenje ljudi iskreno kazu.
A ako ti je stalo da farbas i ne mozes se odlucis ofarbaj jednu prvo probas kako izgleda ako ti se svidja ofarbaj i ostale,ako ne lakse ti je jednu ocistit od farbe nego 4...

Koju god odlucis od te dvije bices upadljiv sigurno :)
Hvala na prijedlogu drug,uradit cu jednu pa cemo da vidimo kako ce da bude :) ma ima iz aviona da me poznaju :D
 
Top