Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

djavolica je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
Bitno je da si ti uslikao i onu e46-icu iza golfa heheheh

To sam bas htio pitat...ciji je, kakav je? Dobro izgleda s M-tech ll za kojim i ja tragam...

Zar nije u prošlom vremenu ovo već?Sorry za off :icon_smile:

Do mene je...nisam bio na casu kad su se vremena ucila :)

Dakle, tragao :D
 
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

heheh znam ja sve :) još malo pa je i on tu :) onda će da bude pravi, ovaj branik im extra izgleda još kad je crni u pitanju ne može da ne bude dobro nikako :icon_smile:
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

Znam da znas :icon_biggrin:

A to je jedino sto me raduje u ovoj nedodjiji ako vjerujes...elem da nelupamo ljudima temu, odma ce nam neko zabit "back to topic" smajli u celo :D
 
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

Bit će odličan kad dođeš sljedeći put vjerujem :)
Krivo mi što ga ne vidjeh kad je bio ovdje, na slikama fino izgleda, a uživo mora biti bolje sad kad se ovo sve još uradilo i kad branik stigne... :icon_smile:
Elem, nećemo više, valjda se neće Lejla i Eldin ljutit što smo malo po spamu udarili, neće se ponovit :)
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

Zgombat cemo se svi u proljece svakako kad se vratim pa cemo protabirit to sve negdje na nekoj livadi uz rostilj i ladno pivce :cool:

L & E we're sorry for OT :icon_biggrin:
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

NaneVR je napisao(la):
prodobar, nek je sasrecom .. steta sto nije 180KS

Bice ako Bog da i vise valjda sa chip-om:icon_smile:

djavolica je napisao(la):
Bit će odličan kad dođeš sljedeći put vjerujem :)
Krivo mi što ga ne vidjeh kad je bio ovdje, na slikama fino izgleda, a uživo mora biti bolje sad kad se ovo sve još uradilo i kad branik stigne... :icon_smile:
Elem, nećemo više, valjda se neće Lejla i Eldin ljutit što smo malo po spamu udarili, neće se ponovit :)

:icon_mad::icon_mad:Da se nije vise ponovilo:icon_mad::icon_mad:
:lol::lol::lol::lol::lol: Salim se samo vi pisite i trosite tipke na tastaturi:lol::lol::lol:

pioneer_09 je napisao(la):
odlican VW... nek je sa srecom... i valjda ce malo duze ostati:D;);)

Joj suti osjecam se kao kakav svercer :lol::lol::lol:
Nadam se da ce ostati duze;)
 
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

fin golf neka je sa srecom!!
Moj drug ima takvog golfa i skino je ono GTI i postavio 16ke celicne sa radkapama da vidite tu zabave kad nabrijani tdi misli da ga 1.4 16v dere hahaha
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

sky walker je napisao(la):
fin golf neka je sa srecom!!
Moj drug ima takvog golfa i skino je ono GTI i postavio 16ke celicne sa radkapama da vidite tu zabave kad nabrijani tdi misli da ga 1.4 16v dere hahaha

:lol::lol::lol::lol: dobar;)
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

Dobar GTI na slikama izgleda da je dobro ocuvan, sretno i punoooo predjenih kilometara!!! :cool:
 
Top