Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

jesu u vw zaznuli s ovim gti-om osim unutra sve isto kao kod ostalih modela...nema onih sport obiljezja...al zato je tu rieger na srecu ...


imal planova za sredivanje eksterijera u sport stilu? da bude s vana ko i u dusi;)
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

ma samo nek se obrce.... vise mi se svidja od BMW-a--- nek je sretno
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

.nOKe je napisao(la):
odlican je.. i bolji nego sto sam ga zamisljao iz ove teme sto je bila u off..

sto se tice predloga, ja bih naravno odmah krenuo sa stylingom, ove branike komplet sve u boju auta (donje dijelove), na proljece vece felgice (neke jotirane po mogucnosti 8-10jotova) i gewinde, ostalo chiptuning, neki fin lonac, blow off, veci IC i to je to ;)

Eh planovi pa ne znam mislio sam samo poslije velikog servisa da uradim chip i to je to za sada:icon_smile:

AnDel je napisao(la):
jesu u vw zaznuli s ovim gti-om osim unutra sve isto kao kod ostalih modela...nema onih sport obiljezja...al zato je tu rieger na srecu ...


imal planova za sredivanje eksterijera u sport stilu? da bude s vana ko i u dusi;)

Ma dosta da ja znam da je gti,a vizuelno se nadoknadi vremenom:icon_smile:

samko je napisao(la):
ma samo nek se obrce.... vise mi se svidja od BMW-a--- nek je sretno

Ma suti sinoc kada sam usao u golfa poslije bmw-a kao da sam usao u marutija sve mi blizu sve malo:icon_smile: ali osjecaj se brzo navikao uz njutnmetre:icon_smile:
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

heh ima i to smisla ..oko tebe misle 'obicni' i oduvas ih k'o sale...bolja opcija nego da je nesto kilavo napucano..
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

kako se ovaj 1.8t moze lijepo cipnuti... fin gti... boja najbolja... ima i opremice... samo naprijed... btw.. felgice... maskice... ako vam sta treba... :D

i naravno da vas slusa i mnogo predjenih km... :cool:
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

bulex je napisao(la):
kako se ovaj 1.8t moze lijepo cipnuti... fin gti... boja najbolja... ima i opremice... samo naprijed... btw.. felgice... maskice... ako vam sta treba... :D

i naravno da vas slusa i mnogo predjenih km... :cool:



neka si ti izreklamirao felgice i maskice heheh,hvala :)
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

Dzeniii je napisao(la):
dobar je :icon_smile: nema sta..:D
samo je izgleda pregazio dosta kilometara,,volan mi izgleda nekako izlizan,a mozda mi se i cini ;) sve u svemu fin je :123:

to je takva koža, glatka tako da uvijek tako izgleda
uživo je super


a golf nema mane, koja je godina, nisma vidio, 1998?
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

mariodrag je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
dobar je :icon_smile: nema sta..:D
samo je izgleda pregazio dosta kilometara,,volan mi izgleda nekako izlizan,a mozda mi se i cini ;) sve u svemu fin je :123:

to je takva koža, glatka tako da uvijek tako izgleda
uživo je super


a golf nema mane, koja je godina, nisma vidio, 1998?

1999 a nije izlizan volan ,naprotiv izgleda bas novo :)
 
Top