Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

Golf IV 1.8 Turbo ;) /////Alpine iDA-X303

Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

mariodrag je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
dobar je :icon_smile: nema sta..:D
samo je izgleda pregazio dosta kilometara,,volan mi izgleda nekako izlizan,a mozda mi se i cini ;) sve u svemu fin je :123:

to je takva koža, glatka tako da uvijek tako izgleda
uživo je super


a golf nema mane, koja je godina, nisma vidio, 1998?

Da upravo tako,a ne znam cime da odstranim na svim plastikama onaj prvi sloj gumirane plastike koja se guli,izgleda da je to mana svakoj cetvorci:icon_question:
 

LSD

Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

au kume......kad sam vidio da je BMW otishao za ovo prvo sam rekao da si lood...ali sad mijenjam mishljenje 100% :cool:
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

Auto je odlicno...meni se bas svidja:cool::cool:

Felge,boja,motor sve je za 10 !!!

Sretno s GTI-om;)
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

LSD je napisao(la):
au kume......kad sam vidio da je BMW otishao za ovo prvo sam rekao da si lood...ali sad mijenjam mishljenje 100% :cool:

Ma BMW je bas bio prevelik ,nije nikako za nas !
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

Fino izgleda,što se tiče stylinga nema se šta puno raditi samo ga utegneš i promijeniš što treba i uživaj :cool:
 
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

Vidim ja idu tebi ove zamjene, da ti posudim malo Eclipsu da mi nađeš šta fino za zamjenu? :D Evo taman dobih taj prijedlog :lol: Šalim se, fin Golf skroz, kako rekoh nek je sa srećom i da Bog da ga vi zamijenili za jednog takvog iza na slici :D Eto, mislim da sam vam finu želju uputila :)
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

djavolica je napisao(la):
Vidim ja idu tebi ove zamjene, da ti posudim malo Eclipsu da mi nađeš šta fino za zamjenu? :D Evo taman dobih taj prijedlog :lol: Šalim se, fin Golf skroz, kako rekoh nek je sa srećom i da Bog da ga vi zamijenili za jendog takvog iza na slici :D Eto, mislim da sam vam finu želju uputila :)

Zelja je predivna jos da se ostvari i bit ce super...a to nam je neki naredni cilj aBd e46-ica:)
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

Super vozilo, H&R, 17" na njega... ECU tuning i imaš zlo od 200+hp
 
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

GTI 16V je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
Vidim ja idu tebi ove zamjene, da ti posudim malo Eclipsu da mi nađeš šta fino za zamjenu? :D Evo taman dobih taj prijedlog :lol: Šalim se, fin Golf skroz, kako rekoh nek je sa srećom i da Bog da ga vi zamijenili za jendog takvog iza na slici :D Eto, mislim da sam vam finu želju uputila :)

Zelja je predivna jos da se ostvari i bit ce super...a to nam je neki naredni cilj aBd e46-ica:)

Samo naprijed, bit će aBd neki ovako fin kao ovaj na slici ili još bolji :) Nije neostvarivo u svakom slučaju a ima i sreće vidim sa zamjenama pa tako da neće biti teško do toga ja mislim :icon_smile:
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

BaXRS4 je napisao(la):
Super vozilo, H&R, 17" na njega... ECU tuning i imaš zlo od 200+hp

Da upravo tako,ali na autu je vec KONI ovjes tako da je tvrd malo...;)

djavolica je napisao(la):
Vidim ja idu tebi ove zamjene, da ti posudim malo Eclipsu da mi nađeš šta fino za zamjenu? :D Evo taman dobih taj prijedlog :lol: Šalim se, fin Golf skroz, kako rekoh nek je sa srećom i da Bog da ga vi zamijenili za jednog takvog iza na slici :D Eto, mislim da sam vam finu želju uputila :)

Hehe pa zamjenili bi sigurno:icon_smile: a zelja je extrica ;)
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

Nema tu puno price kad je golf u pitanju. Gewinde, malo vece felge sa malo vishe jota i to je to. A one sitnice tipa maglenke, zatamljivanje... to je stvar ukusa.
 
Član
RE: Opet ja s novim auticem 1.8T ;)

GTI 16V je napisao(la):
Bitno je da si ti uslikao i onu e46-icu iza golfa heheheh

To sam bas htio pitat...ciji je, kakav je? Dobro izgleda s M-tech ll za kojim i ja tragam...
 
Top