Golf III TDI

Golf III TDI

Član
RE: Golf III TDI by superman

Naravno biti će slike finalnog proizvoda ;)
@bucky
razmišljao sam da ga čitavog radim, ali finansije ne dozvoljavaju, danas ga i registrovao pa ce se raditi dijelovi
 
Član
RE: Golf III TDI by superman

Samo napred, zar je svaka trojka limarijski losa? Kakve su trojke Gti edition, ima li razlike? Sorry na o.t., da ne otvaram novu temu vezano je i za tebe :)
 
Član
RE: Golf III TDI by superman

nazalost vecina je tako,mada se da naci izuzetaka, zato nadjes iskusnog limara i uradi ti kako trebaa
a gti edition mislim da je malo bolja situacija mada nisam toliko istrazivao oko njega no :icon_exclaim:

ljetni setup, mada ce ici na farbanje al djaba sunce upeklo :lol: a da ne skinem zimske ne ide :icon_biggrin:
usput ofarbani dobosi, radio sam crvenom jer imam i crvene stopke tako da se nekako uklopi...sta vi mislite




 
Član
RE: Golf III TDI by superman( ofarbani dobosi,ljetni setup) str 9,10

Ma dobre su felge al ima tona prašine na autu..hahhha operi ga malo kad je sunce...izgleda da mu treba pod hitno farbanje...sretno..pozzzz:cool:
 
Član
RE: Golf III TDI by superman( ofarbani dobosi,ljetni setup) str 9,10

ma generalka ide ovih dana,farbanje, a i enterijer ce ici van,osim naprijed centralna konzola volan i to,hocu da je sve po PS., I ne bi bila 3-ca da nema boljki po podu :) he,prvo fino oprat,u garazu uvuc pa zadat se na posao...zato mu nisam nista dirao do sad
 
Član
RE: Golf III TDI by superman( ofarbani dobosi,ljetni setup) str 9,10

samo nek se radi :icon_biggrin: jedino, meni nije nesto kada se ovi bubnjevi puknu u crveno, plavo, zuto, zeleno, itd...cunersko, a i ide na "kurcenje" malim stvarima, kao sa malim pimpekom :D a i isfurano, crna zakon, ono samo da ne bude hrdjavo ;)
 
Član
RE: Golf III TDI by superman( ofarbani dobosi,ljetni setup) str 9,10

Ipak sam se odlučio da radim čitavog golfa, od sutra počinju radovi, obaviještavati ću vas detaljno
 
RE: Golf III TDI by superman( ofarbani dobosi,ljetni setup) str 9,10

superman je napisao(la):
Ipak sam se odlučio da radim čitavog golfa, od sutra počinju radovi, obaviještavati ću vas detaljno

Svaka cast :cool: kad se sve odjednom radi to je puno bolje i neprimjetno je da li je prvi lak ili koji vec ;)

ja bi isto volio cijelog golfa komplet ali ne moze se :icon_cry::icon_mad:

samo polahko i obavjestavaj ;)
 
Član
RE: Golf III TDI by superman: Operacija restauracija

Danas početi radovi, počelo se polahko rastavljati. Tek nešto malo rastavio kad na svakom koraku prljavštine, hrđe za nepovjerovat, imati će se posla :icon_eek: . Vjetrobransko staklo, valjda prokišnjavalo, neko ljepio silikonom. Kad sam počeo da skidam silikon odmah se ukazala hrđa. Na krovu valjda je rađeno auto, popucao kit... Ali idemo samo laganini, kad se radi nek se uradi. ;)
Biti će sutra i slika. Danas mi mobać nije bio pri ruci
 
RE: Golf III TDI by superman: Operacija restauracija

samo polako, i kvalitetno,, ja bi ti savjetovao da uzmes
fire & ice boju, ima negdje sifra djeluje mi da je slicna tvojoj,,;)


ispravka nije ni blizu, hehe:lol: ma malo perle u tu originalnu dodaj
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija

Danas izbaćen enterijer i počelo se lagano sa radovima, prvo se počeo raditi pod, skidanje hrđe... Evo i slika



sorry za lošu kvalitetu slika
 
Član
RE: Golf III TDI: Operacija restauracija

ima finog posla - nazalost
ali ne sumnjam da ce to na kraju biti :cool: sretno ;)
إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِينَ
 
Top