Golf III TDI

Golf III TDI

RE: Golf 3 TDI '97 god radilo se nesto

fino legle stopke ;)

jeli to priprema za farbanje :icon_question: vidim ima nekih oznacenih podrucja i poskidanih dijelova
 
Legend
RE: Golf 3 TDI '97 god radilo se nesto

nije sto su od mene.....nit sta vezano za to....al prelijepo su sjele ;)
ganjaj za ljeto kakve sire felgice samo
 
Član
RE: Golf 3 TDI '97 god radilo se nesto

bad_look je napisao(la):
a šta je ovo plavo po njoj????pozz

samo zafarbao da ne korozira dok se ne ofarba

GolFanatiCars je napisao(la):
fino legle stopke ;)

jeli to priprema za farbanje :icon_question: vidim ima nekih oznacenih podrucja i poskidanih dijelova

farbati će se ali na proljeće, ovdje naprijed mi ispala jedna blenda

enesss je napisao(la):
nije sto su od mene.....nit sta vezano za to....al prelijepo su sjele ;)
ganjaj za ljeto kakve sire felgice samo

ako se prodaju ove stare imaće se u planu nešto, možda ako bi našao borbet bs ili borbet T
 
RE: Golf 3 TDI '97 god radilo se nesto

primjetio sam :icon_mad: steta, kupi nisu sad skupe ko prije a jest da su aftermarket lose nekvalitetne kopce i pucaju al ja sam svezao vezicama plasticnim :icon_biggrin:
 
RE: Golf 3 TDI '97 god

fino napredujes ovo je odlicno ;)

de mi reci sta je sa blendama jesil se snasao :icon_question: vidim i dalje desna fali :icon_confused:
 
RE: Golf 3 TDI '97 god

Kulturno ga sredjujes svidja mi se....ne volim dzidze midze..

dobre maglenke, dobri stopovi:cool:

Kolega ne bi bilo lose da postavis snimak ubrzanja tvog golfa 0-100kmh ali da se vidi i obrtomjer:icon_question:
 
Član
RE: Golf 3 TDI '97 god

GolFanatiCars je napisao(la):
fino napredujes ovo je odlicno ;)

de mi reci sta je sa blendama jesil se snasao :icon_question: vidim i dalje desna fali :icon_confused:

jednu sam otpilio pola- morao sam, kad se bude radilo auto, planiram tamo aBd pocetkom marta, upasovat ce se...trenutno je skinuta..a drugu cu pokusat naci ogigi danas trazio na otpadima nemaju-vecinom se to proda uz maglenke :icon_sad: pa vidjet cu ;)

Sajo_Golf GT je napisao(la):
Kulturno ga sredjujes svidja mi se....ne volim dzidze midze..

dobre maglenke, dobri stopovi:cool:

Kolega ne bi bilo lose da postavis snimak ubrzanja tvog golfa 0-100kmh ali da se vidi i obrtomjer:icon_question:


Hvala. Ma kulturica brate. Pomogao mi je dosta ovaj forum... a ipak auto koristim vise u privatne i porodicne svrhe tako da....i cuvam ga naravno ;);)
Tako da za to nisam nesto posebno zainteresovan :icon_biggrin::icon_biggrin: moze bit bidne moze bit nebidne ko zna :icon_smile: hehe
 
RE: Golf 3 TDI '97 god

superman je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
fino napredujes ovo je odlicno ;)

de mi reci sta je sa blendama jesil se snasao :icon_question: vidim i dalje desna fali :icon_confused:

jednu sam otpilio pola- morao sam, kad se bude radilo auto, planiram tamo aBd pocetkom marta, upasovat ce se...trenutno je skinuta..a drugu cu pokusat naci ogigi danas trazio na otpadima nemaju-vecinom se to proda uz maglenke :icon_sad: pa vidjet cu ;)

steta sto nisi nasao, lijepo je vidjeti sve uredno ;) nadam se da ces to rijesit brzo :icon_biggrin:

bit ce golf predobar kad se postavi krovni spojler :cool:
 
Član
RE: Golf 3 TDI '97 god

ma naravno. kako sam i navikao. spojler cu kao i dooosta stvari stavljat kad budem lakirao auto aBd. Mislio ici danas do kiseljaka-raj za otpadna auta :lol: :lol: ali ne isplati mi se ici samo radi blendica :icon_smile: pa kad bude usput ;)
 
Član
RE: Golf III TDI by superman

nabavljen spojler gepeka poslikam kad stavim ;)
mislim da cu morat lijepiti silikonom...
 
Član
RE: Golf III TDI by superman

Pocelo proljece pocinju i radovi, neke slike sta se treba raditi, danas bio u kiseljaku malo bio komunalac i rovio po otpadima, nasao sitnice koje su falile
poklopac od kuke za vuču

Kad sam ga kupio nedostajao je naslonjać za glavu na zadnjem sjedištu, danas kupljen

Kupljena blenda između maglenke i žmigavca



Spremam ga pomalo za lakiranje, ima dosta da se uradi, ovo samo neke sitnice sta se treba uraditi

Našao i ove lajsne




 
Top